Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlasove poradenstvo:-)

sonyk

dobry den,chcela by som sa informovat ohladom problemu s rastom vlasov....mam problem,ze uz nejakych par rokov mam problem ako s rastom vlasov aj s ich kvalitov,jeden čas mi aj dost vypadavali a taktiez su suche co je možno u kučeravých vlasoch prirodzene...no vsak si myslim,že za cca 10 rokov už by som dlžku po pas mohla docielit...moj dotas speje aj k otaske ci može byt za nasledok aj moja anorexia ,ktoru som prakonala ked som mala 15 rokov....chcela by som vediet ci sa vobec da takýto problem riesit...cca nemožem povedat ,že mi vlasy nepodrastaju,no je to ozaj velmi pomale aj ked sa o svoje vlasy staram pravidelne,dakujem

bebe1

ach jaj ... ked mam pekne vlasy citim sa tak zdravo sebaista ... je to super pocit ... avsak ...velmi vzacny . Tie vlasy sa nie a nie zavdacit za straostlivost a pozornost :-D ktoru im ozaj venujem.

bebe1

leera: tazky opis :-))) ... preto tie fotky :-). Som spinava blondinka. Momentalne vlasy po plecia plus ofina. Mam biely melir ... trosku uz vyrasta .. a nieje velmi husty. Tvar mam uzku .. vacsi nos ... modre oci ... Mamina ma nahana len za copom, bo vravi, ze sa mi strasne hodi ... . Rada by som nosila aj len tak rozpustene vlasky.... :-(( ... Avsak su dost neposlusne ... a huste!!! Vizeram ako metla. A ked je vlhko... ani nevravim... . Zehlicku mama rada ale momentalne som si ju pokazila ( stupila som na nu a zlomila ) ... . Dakujem Ti krasne ak budes aj podla tohto vediet nieco skomolit :-))) ň
beBE

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlasove poradenstvo:-) - Fórum - ZDRAVIE.sk