Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spravne holenie ....

anči 123

Potrebujem pomoc s holením noh...bud mám zlú žiletku alebo newiem ae vždy po holení mám stále chlpky...a stehná sa nedajú vobec oholit

martin2563

zdravim, pls pomooooc. mam 18 a normalne sa holim na tvari, nic nenormalne :). ale chlpky mi rastu aj smerom od kotletiek pod oci a v tych partiach. nieje to zatial nic hrozne, ale nechem aby strdli...co s tym??? mam ich holit, ci nie? pls pomozte martin2563@zoznam.sk
diiik

simona

Moje holenie noh vzdy dopadne hrozne ked som si robila depilaciu v lete pomocou ziletky moje nohy boli cele cervene a hrozne ma svrbeli tiez sa i robili vyrazky..ked som isla vonku tak som si musela davat siloky aby mi to nebolo videiet a kedze bolo hrozne horuco citila som sa hrozne.No teraz pouzivam depilacny krem a poriadnu zletku.

chanel

miso ??? ved ale kde si videl chlapa si holit fuzy voskom ?? pre boha ved ludia trosku rozumu zas predsa niesi baba ,,,babam inak rastu to su len chlpky a chlapom rastu chlpy ktore su musia holit ziletkou a nie voskom :(

miso

Dobry den ja mam otayku zacali mi rast fuzi chcem sa opytat ci si ich mozem vytrhnut voskom alebo cim sa ich mam zbavit ak chcem nat jemnu pokozku a nechcem mat na nej strnisko

Adulka

HM......INTÍVNE miesta neviem čo sú......ale intímne miesta si môžeš holiť normálne ako keď si holíš nohy napríklad.. Samozrejme treba použiť aj gel na holenie,hocijaký a novú žiletku.nie nejakú tupú..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spravne holenie .... - Fórum - ZDRAVIE.sk