ma radsej kamosov?

Príspevok v téme: ma radsej kamosov?
klaudika5

ako casto sa vas priatel stretava s jeho kamosmi, a ako casto s nimi chodieva vecer von? a ako casto s vami(s vlastnou priatelkou)?

je castejsie s vami? ako by to v spravnom vztahu malo podla vas byt?

ked ide s kamaratmi, chce vas tam mat tiez, alebo sa pri vas uvolnit a zabavit (cize poriadne ozrat:))nedokaze?

amynka

v normálnom vyrovnanom laskyplnom vztahu obidvaja potrebuju istu slobodu. ked ho budes na seba stale viazat nic tym nevyriesis......len mu daj istu slobodu....ale od tiual po tila.....

helga :d

tak sasenka, ja som zazila presne to co ty, otrasne nieco. ako vo väzeni, ako keby ten chlapec nikoho na svete nechcel vidiet len mna. to je choré

666dewilgirl

ja s kamaratkami nechodim vece rvon, len sem tam na kavicku a pod. s priatelom zase rada chodim vecer von, ale on presne, ako by som mu tam vadila. a casto chodi bezomna, mne to vadí:( teda myslim ze by to malo byt vyrovnane, a opdla mojho nazoru by ma chlapec trávit VIAC casu so svojou holkou ako s kamaratmi!!!!!

sasenka

noo bud rada,ze travi enjaky cas s akmsomi..ja som mala prveho chlapca dva tri roky a super partia vsetko bolo a ptoom zrazu on en chcel s niykm inym byt len so mnou a mna ovsem nikde neputal ptootm som mala druhy vztah tiez trval dva tri roky a to iste....,uplnee do bodky,proste este ten mi hovoril,ze jak sa dakto mzoe tak separovat od kamaratov a mne zakazovat chodit vonku a on robil to iste....,uplneee uplnee takze bud ada a ked mas prilezitost tka bud s nim ak ta lubi uprednosti ta ale ench to neprehana lebo to je salene