mat ci nemat dieta

Príspevok v téme: mat ci nemat dieta
macocha?

caute,
mam 32rokov a hoci som uz mala vselijake myslienky na dieta, v poslednej dobe vobec. s priatelom spolu zijeme 3roky, moc sme tuzili po babatku, ale akosi si zvykame na zivot bez starosti. mame cas na seba, priatelov, hobby. nejak nam to pohodlie zacina vyhovovat.je to normalne? tikaju mi bio hodiny a bojim sa aby som nelutovala jedneho dna, ale momentalne to tak necitim. co sa deje?

nestifa

sandy21, ked dnes to je moderne, mat dieta s priatelom, ktory nema v sebe ani to, aby tu zenu mal ako svoju zakonitu... Dost to degraduje zeny, ale ked to im nevadi...

Mas pravdu, medzi zvieratami preziju len najschopnejsi jedinci.

Niekde som citala, ze keby bol sexualny akt trochu narocnejsi, zeby blbci nemohli prist na to, ako sa to robi, ludstvo by sa nemnozilo tak rapidne:)

sandy21

mnozenie sa s kamaratmi :-) to si pekne napisala. ja mam jedneho kamosa a on ma super geny, ale len fyzicke, iq ma dost nizke, tak som uz aj pomyslala :-)

nestifa

Ja by som v zivote nechcela dieta, keby som nebola vydata. Musit to byt s manzelom:) A nie, nie som veriaca, len verim v aky-taky poriadok a v manzelstvo versus volne vztahy a mnozenie sa s kamaratmi.

sandy21

beskyd, ty si daky kruty :-) pokusy zaviest tu uz boli, ale zlyhali (40te roky 20. st.) to sa neda zaviest, najma kvoli korupcii. je to skratka na svedomi kazdeho, ale potom vyplakavaju, ze maju chore deti. a to je najvacsim trestom vidiet svoje dieta trpiet, takze potrestani su

jajka001_

ja som sa pôvodne nechcela rozmnožovať, ale ked sa uz podarilo, musím povedať, že si myslím, že to bude pozitívny príspevok ľudstvu :)

beskyd

sandy21, velmi dobre napisane, absolutny suhlas. pokial tato superhumanna a supertolerantna spolocnost nezavedie opatrenia vo vztahu k nezivotaschopnym/zavadnym/nezdravym genom ake boli bezne v starovekej sparte, prenasa sa bremeno vyhodnotenia opodstatnenosti ich rozsirovania na tych ktori sa rozhoduju ci deti mat alebo nie. a to je ten kamen urazu, ze kazdy kripel ma pud mnozit sa, takze toto bremeno vyhodnocovania len velmi malokto unesie, resp. unesie len ten, kto je schopny vysokej miery sebareflexie, cize skoro nikto.

sandy21

bonk, mne sa zda praveze egoisticke rozmnozovat vlastne geny, roztahovat sa tu na planete na ukor inych zivot. druhov atd.
a kde je napisane, ze kazdy ma mat deti? aj v Biblii sa pise, ze lepsie je zostat slobodnym.
a este na zaver - v prirode sa rozmnozuju iba alfasamc - ale mnohi ludia skratka silou mocou chcu mat deti, aj ked dietatu nemozu poskytnut vhodnu geneticku vybavu.
caute

bonk

Keby takto egoisticky uvažovali vasi rodicia tak by ste tu nepisali..
som zvedavy kto vam zazne kahanec na hrobe,pomaly si to zariadujte...

liekorexia

ja dieťa neviem či chcem ale momentálne nie kedže chcem cestovať svetom a riešiť problémy s globalným otepľovaním , vysadzáť stromy pracovať ako ekolog atd.. a neviem či by mi na dieťa zotávalo čas