Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal stredného ucha

RNG

Burov alkohol sa dava na kusok gazy a vsunie na viac hodin do ucha. Osobne by som to neodporucal.
Alkohol do ucha nepatri. Alkohol sice sterilizuje, tj zabija niektore skodlive kultury, ale vysusuje.
Kokosovy olej je tiez antimikrobialny a zaroven vyzivny a hojivy a naopak ma schopnost cistit usi od mazov, ktore sa pri zapale vytvaraju ako obranna reakcia.
Mazy vynesu von infekcne organizmy, podobne ako inde v tele hlieny.
Kokosovy olej ich rozriedi, aby sa mohli dostat co najskor von.

RNG

janik, zapal stredneho ucha nastane, ked sa dovnutra dostanu rozne bakterie a kvasne kultury. Zacne sa tam vyvijat plno odpadu a casto sa eustachova trubica, ktora by to mala odvadzat von zapcha. Takze v prvom rade treba odhlienovat, v druhom adresovat vsetky mozne infekcie, typicke pre zapal stredneho ucha. A to vo vyse 90% pripadov dosiahnes NAC a oreganovym olejom.
Ked to nepomoze su aj ine sirokospektralne antimikrobialne prostriedky ako Samento/Vilcacora, GSE,graviola, lapacho, collostrum...,
......
Niekedy je treba zvysit pocet a aktivitu bielych krviniek, na to sluzia betaglukany. Ucinna intenzivna davka je 3x400+ mg denne

janik366

ach jaj RNG napisla som tu 3 svoje problemy a na vsetky si mi odporucil NAC a oreganovy olej :D ( mam doma AMBROBENE mam aj to brat ? )

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.