Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vztah zalozeny na laske?

Príspevok v téme: vztah zalozeny na laske?
rebekka

Ahojte,tak chcem sa opytat,ze ked ste s niekym zacali chodit,tak ste uz vtedy boli donho zalubeny?Alebo to prislo nejako casom?Lebo ja som este nikdy nesla do vztahu s tym,ze som bola zalubena,proste sympatie boli,ale tak laska nie..tak chcem vediet,ci si myslite,ze to pride nejako casom..alebo ked to neprislo na zaciatku tak uz nepride?

poliewoocka

Presne tak..na zaciatku to povestne simrnie v brusku, motyle, jest vam nechuti...:) ale postupom casu je to este krajsie, pevnejsie...proste LASKA

moniqa87

na zaciatku su sympatie a zalubenost, ale to postupne vyprcha, a bud to prerastie v skutocnu lasku, alebo nie, lebo na zaciatku este skutocna laska nie je, len zalubenost alebo sympatie, ale tak ako kazda osobnost je ina tak aj kazdy vztah je iny...

poliewoocka

U mna to boli zo zaciatku take vacsie sympatie, proste, poznali sme sa este pred tym 2 roky a mali sme very special relationship:) ked sme sa spolu rozpravali, bolo to cosi ine..spolocne zaujmy a tak..no a koncom skoly sme mali akosi k sebe este blizsie, cez prazdniny sme sa raz stretli ako partia z triedy, asi 4 ludia. Vtedy sme vedeli, ze to nie je len take "kamaratstvo", a ze sa musime este stretnut. Aj sme sa stretli a odvtedy sme spolu, uz pomaly rok:) Priznam sa, ze zo zaciatku som mala take zmiesane pocity, ale po par dnoch som vedela, ze je to TEN. Odvtedy nasa Laska rastie a rastie...:) Takze, nas vztah je zalozeny na obrovskej Laske, dovere, pochopeni ale aj beznych kazdodennych detailoch, ktore nas oboch obohacuju:)

rebekka

dakujem luuli,tak to bol fakt paradox u teba...a zde-ja,ved ja presne chcem aby ste povedali svoje skusenosti :)..a nebola som este zalubena a mam 18 rokov

zde-ja

,,POCIT"

Je to o šťastí nájsť to čo hľadáme, túžime.

Je to o šťastí byť spokojný s tým, alebo s čím chceme.
Je to o sebaovládaní pri tom šťastí – či nešťastí.
Zmierime sa stým? Je to o génoch? Je to proste o všetkom.
Je to o šťastí, či sme naozaj šťastný.
Je to len úvaha, či myšlienka o tom či vôbec máme byť šťastný tak ako to chceme?
Je to proste o pocite.
Ten onen momentálny pocit nás riadi.
Ako vzniká? A prečo? To sami presne nechápeme, lebo veľa toho nepoznáme a nevieme.
Súvisí so všetkým načo si len zmyslíme.
Ako sa vyspíme. Ako sa najeme, či hladný ostaneme. Čo ztrovíme a koľko, ako často a či všetko je tak, ako má byť pre nás to najsprávnejšie. Či prší a či slnko svieti. Či je dusno a či je mráz. Všetko sa točí. Je to v danom momente v NÁS.

Rebekka chceš radu ktorú ti nik nemôže dať a ak ti aj niekto poradí tak len na základe vlastného úsudku a skúseností,aj najlepšie verzie a zmýšlania sú k ničomu,lebo Láska je tak rozmanitá ako ľudstvo samotné. Má naozaj veľmi veľa podôb a či si ju cítila alebo nie to sa tu aj tak nedá presne opísať a vzájomne si vysvetliť.Kolko máš rokov?A koľko si mala zalúbených vzťahov?A možno ďalšie otázky by napovedali a umožnili to nejak presnejšie definovať a aj nejak odpovedať na tvoje otázky.

luuli

ahoj rebekka, no tak ja,ked som začala chodiť s jedným svojím bývalým, tak mi bol len sympatický, ale on sa mi priznal, že ma má už rád..sme sa poznali len tak mesiac.. no ale aká irónia.. na konci vzťahu som ho začala milovať a on ma prestal lúbiť:( takže myslím, že je to naozaj individuálne a nezáleží, či ho máš teraz rada, veď uvidíš časom!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vztah zalozeny na laske? - Fórum - ZDRAVIE.sk