Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

satipe

schia tak to je dobre,ze si teraz na tom uz lepsie:-)vidis ako sa vyfarbil,nestoji ti zato,kasli nanho..je to obycajny somar..a bude este tazko lutovat,ale pre teba je to lepsie o moc..takze drz sa,pekne sviatky a keby nieco tak napis..ema20 ako vidim ty si tiez v pohode,to je dobre:-)mam radost,snad bude pekny vikend s kamoskami:-)ale dlho sa luuli neozvala,som zvedava ako si naziva..luuli haloo!!!

schia

Ahojte....
tak ja som sa dnes zobudila o niečo ľahšia......včera bol boľavý deň!!!
Ema20: si predstav včera som mu to napísala,ten sviniar odpovedal dosť obsiahlo,v takom zení,že už mu to je jedno s bývalkami vzťah neudržuje,a keby keby to by ani byť nemusel....ale o také vzťahy neuznáva čo sú lepené na viac krát ,pretože to je dôkaz toho,že to není stále a navždy!!!že pre neho by taký vzťah nemal význam!
Chápete hajzel!Mňa koľko nechcel pustiť,koľko šancí dostal....a teraz vidím to čo mi jedna dobrá kamarátka vravela!
Len ten sex ho držal!A možno tam boli aj city,ale teraz načo toto celé?!Naštrbil a totálne zruinuval moju dôveru počas našeho vzťahu a predsaj som mu dala šancu a teraz vidím ako to bral.Chruno jeden!Sorry,ale keby ste to čítali tak to iná psychačina!!!!Dnes v noci mi poslal sms:"cmuk :-x" na viac sa nezmohol a načo ??? Čo ho niečo tlačí?!
tak to cmuk môže dopadnúť už len na môj zadok!!!!
Tak veru vyplakané a spečatené!!!
Nech ho vypchajú a dajú do múzea skrachovalých tvorov!!!!
Dúfam,že mi to vydrží,ale toto je to čo som ja vedela,že lepiť niečo nemá význam,len ten strach zo samoty ma dusil a tlačil do neho!
Nikdy nie strach ženy moje,najhorší radca!!!!
Ďakujem všetkým čo ma podporovali!!!
Pekné dušičkovské sviatky!!!
ja ich milujem!
:´)

ema20

Ahojček, tak schia to je fakt blbé,že píše aj tebe aj tej inej babe vlastne tebe a ty presne vieš čo a ako. Musí to byť divné ked vieš že tebe píše ničo iné a akože tej inej píše že to už vraj má za sebou.Ale v podsate je to pre teba dobré lebo vieš ako to je. A skúšala si mu už napisat na tej zoznamke že keby sa k nemu jeho bývalá chcela vrátiť čo by spravili? To by ma zaujimalo čo by ti na to odpisal...
Ale je veľmi dobré že mu odolávaš a nechceš sa s ním už stretnúť ide ti to fajn len tak dalej a drž sa!
No a je tu zase víkend,pre mna nič moc,bo mne najviac chýba môj bývalý cez víkend :( bo cez ten týžden sa už teraz nejako vždy preveziem lebo mám hlavu uplne ničim iným zaplnenú,ale cez víkend myslím na neho dosť často.Zatial sa mi on neozval a ani ja zatial nemám potrebu tak dúfam že mi to vydrží.
Majte sa krásne a ozvite sa baby!

schia

ahojte...
tak ja už radčšej ani nepíšem,snažím sa tým nejak sama prekúsať....
písal a píše .....že chýbym,nech si to ešte rozmyslím,že či sa nechcem stretnúť ....a tak!
no nepíše len mne ,píše si aj s jednou babou na tej zoznamke-teda so mnou -už som to tu raz spomínala.....tak tej povedal ,že už je to preč,smutno mu je ,ale už som mu passe ,či niekoh mám a či nie ho nezaujíma,že s bývalými kontakt neudržiava....a je pripravený "asi" už aj niečo nové začať...a že sme to ukončili po vzájomnej dohode ,že od tej dovolenky sa ťahalo ako žuvačka a teraz sme to ukončili.....a tak hľadá ideál ďalej na otázku či ho ešte nikdy nenašiel najskôr napísal,že áno ale už aj stratil,a potom že na začiatku je všetko tutuli mutuli....a tak je mi z neho na tyku!
a v takých istých časoch mne píše a prosí o stretnutie,nerozumiem!!!!!!!!!!!!
som zmetená......a chýba mi!
hlavne fyzicky-za čo sa aj dosť hanbím,lebo to bola jediná vec,v ktorej sme sa zhodli a rozumeli si ako hodinky jááááááj
no ale inak humus nad humus.....
idem lebo zas revem.........
pa

ema20

schia NIE NIE nestretávaj sa s ním, ty vieš že si to viackrát skúsila a nebolo to dobré. A ak sa s ním stretneš dopadneš presne ako Ja! Fakt ak si už rozhodnutá tak to nemá zmysel lebo ked sa s ním aj stretneš nič sa tým nevirieši ver mi poznám to! Keby som sa s ním nestretla od vtedy už to mohlo byť teraz fajn,ale nieje to tak,som na tom stále rovnako lebo on mi nedovolí ísť dalej.
Teda u teba je to troška iné, lebo on ti stále navrhuje vzťah,zato ten môj nie on mi iba hovorí že mu chýbam a ľúbim ma ale ak začne mať pocit že si budem myslieť že sme zas spolu,tak to hened ukončí a je s neho egoistická svina. Tod iba môj názor ale hlavné rozhodnutie je na tebe,ja ti len radím lebo viem že mne tie stretnutia spôsobujú vždy len bolesť a potom to neviem nechať za sebou:( aj ked teraz by som už veľmi chcela len neviem ako na to....
Preži to!

janocka

schia..napísal preto že ťa lúbi a myslím že velmi ťa lúbi.Ja na tvojom mieste by som sa s ním stretla a uvidíš že sa ti trošku ulaví a rozjasní v hlave. :-))). Niekedy stačí aj jedno stretnutie aby si vedela ako dalej.Pa a držím palčeky.

adriana

Ahoj Schia, nedá mi nereagovať...vidíš, vrvaela som, že sa ozve, zrejme chcel uplatniť svoju hrdosť, alebo čakal, že sa ovzeš Ty, ale po týždni mu to nedalo..kvôli Tebe prekonal svoju hrdosť...vieš, chlapi sa tvária, akí sú hrdí a odolní voči všetkému, ale ver mi, že to je iba maska, pod ktorou sa väčšinou skrýva citlivá duša. Viem, budeš mi to vyvracať, že ten Tvoj taký nie je, ale JE! Aj ja som si o tom mojom myslela,že je taký a že by x vecí nepochopil, ale až po asi dvoch rokoch som odhalila jeho pravú tvár, a tá je veľmi citlivá a láskavá. Neviem, mne sa stále zdá, že ťa miluje a aj ty jeho, ale Ty si musíš vedieť zvážiť, ako to medzi vami je a či to má význam.
Len daj vedieť, ak osi sa rozhodla..ale mne osobne by nedalo a stretla by som sa s ním :-) Len jasné, že riziko tu je...drž sa!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO TO MáM PREžIť? - Fórum - ZDRAVIE.sk