Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

satipe

ema20 nemas za co:-)verim ti,ze mas aj ty chaos v sebe a prave preto to nesil..ved mas cas..teraz uz ti nic neutecie..a ktomu hnevu,poznam to aj ja..jeden den som bola strasne nahnevana a o dva dni,uz bolo vsetko akosi lepsie,takze uplne normalna si:-))

ema20

satipe dakujem za nazor aj za podporu,no práve aj ja sa bojim toho že či to z jeho strany už nieje len o fyzickej príťažlivosti alebo zo zvyku,ved preto som sa ho pytala čí ma ešte lúbi.Ale ja mávam dosť často gynekologické problémy ktorých sa neviem zbaviť,a náš sexuálny život práve kôli tomu nebol dobrý a on to vie a jemu to vždy chýbalo asi ako každému chlapovi,preto som si myslela že hned ako sa rozideme najde si nejakú babu ktorá to s ním bude môcť robiť a úprimne ani by som sa tomu nečudovala.Ale on čuduj sa svete nikoho nemá,teda čo viem zo zdrojov,a aj ked sa ho pytam prečo si nenašiel niekoho resp.či má alebo nehladá nejakú babu,tak mi povie že on je asi veľmi náročný a vraj chce iba mna,no neviem nikdy predsa nemôžeme vedieť čo sa v kom skrýva ale on bol vždy v takýchto veciach voči mne dosť úprimný.Ale on vie že teraz to odo mna tak lahko nedostane,z viacerých dôvodov aj zo zdravotných ale pre mna aj z morálnych.Jedine ked mi povie že to so mnou chce znova skusiť a bude to barť ako vzťah,ale to neviem ani sama či chcem. V podstate ani sama neviem čo chcem je to teraz pre mna zložité.

satipe

ema20...tak ja kukaaam!!!pockaj kde je ten prispevok aky je to egoisticky sviniar?akoze nic v zlom,v podstate to poznam..ja som tiez istu dobu nehovorila na mojho teraz uz zase priatela moc pekne veci..a teraz sme zas spolu a mam pocit,ze je to omnoho lepsie ako predtym:-))len si daj pozor,aby ta zas nenamotal,lebo nevies o co mu ide,mozno ta ma rad,teda urcite,len ty asi nechces len sex raz za cas vsak?lebo aby mu neslo iba o to..ale ved uvidis ako to bude,cas asi vsetko ukaze,drzim palce,aby to dopadlo podla tvojich predstav,len podla tvojich..lebo my ostatne ta sudit nemozeme,kazda mame svoje hriechy:-))pa a pis ako pokracujes

ema20

ahojte kocky,no ozvala som az teraz bo som nemala pristup k netu.Tak moja situacia nieje momentalne az taka zla,za to schie vobec neyavidim.
Ja som sa s nim baby moje nakoniec stretla.Isli sme spolu na pizu a normalne sme sa len tak bavili samozrejem sme sa aj trosku pochitili,vlastne len on sa na mna trosku nahneval,lebo som mu povedala nazor mojej naj kamosky na nas rozchod,ale nechapem co sa tak nahneval ked odjakziva vedel ze ho ona nema rada,a takisto aj on ju nemal rad.
No a potom sme to nejako zahovorili a len tak z nicoho nic ma pozval na vino k nemu domov, vraj si kupil ruzove vinko a nema ho s kym vypit ze ci sa teda nepodujmem.Najprv som nesuhlasila ale potom ma nejako prehovoril tak sme boli teda u neho doma a pili vinko :))) a k tomu si on este zapalil otcov dutnik a vede ze ja som ho vzdy chcela vyskusat tak dal aj mne a tak to pomali slo a ja som uz bola trosku v naladicke ale aj tak som sa chcela kontrolovat..no nevyslo mi to nakoniec ma on prvy pobozkal akože cigansky bozk( to je tak že on si potiahne s cigary a vdychne bozkom :) do mna) neviem či poznate...No zo začiatku som sa dusila a ten pocit z bozku sa mi pačil a tak sme sa bozkavali a bozkavali a bolo to super ale nebojte sa nič viac som mu nedovolila a v podstate som ani nemohla (mala som svje dni) :)) no ale na konic som sa ho spytala či ma ešte miluje a viete čo on si ma posadil na kolená a dal mi pusu a povedal že samozrejem určite ma ešte miluje!!! :) bolo to pekné ale neviem čo bude teraz,pisal mi aj na druhý den hned ráno že mu bolo so mnou veľmi krásne a že dufa že si to čo skoŕo zopakujeme.Tak som sa rozhodla že teraz nebudem už nič riešiť hlavou a nechám sa viesť iba citmi ale samozrejme iba ked budem s ním.
Tak uvidím ako to dopadne,budem rada ak mi vyjadríte svoj názor! majte sa krásne papa

satipe

ahojte,tu som:-)..som sa dlhsie neozvala,ale citam vas poctivo:-)schia nie je lahke co teraz prezivas,vieme to,vlastne pre mna to bolo jedno z najhorsich obdobi vobec,bol to hnus..ale ono to raz prejde,to je tiez iste a vies to aj ty sama,tak to vydrz a nevzdavaj sa!!!tiez si myslim,ze ten tvoj trpi,len sa hra na muza,tak ti to nemoze dat najavo..ale teraz uprimne..keby sa chcel vratit co by si robila?vies mozno je to pre teba aj lepsie takto,pretoze ty uz sa nechces k nemu vratit aj ked ho milujes..alebo sa mylim???

adriana

Lea, musíš sa trochu posnažiť..ja viem,že to nejde tak ľahko a že máš toho veľa, ale ak to pekné obdobie chceš vrátiť,inak to nejde...máš toho veľa,ale na nejaký ten bozk alebo objatie sa minútka vždy nájde:-) Alebo niejaká tá večera pri sviečkach...držím palce, uvidíš, potom sa aj on "chytí".
Schia moja zlatá...presne toto by čakalo mňa,ak by so msa rozišla s priateľom...on mi povedal presne to isté, vraj rozchod by bolo moje rozhodnutie a ja predsa viem,čo chcem,tak načo by niečo rieišl, a tiež by šiel dalej, on je celkovo taký odolný, že "život ide dalej", v tomto sú rovnakí...ale na druhej strane, je v tom kus pravdy, lebo ked si sa raz tak rozhodla,malo by to byť definitívne, tak zrejme to berie tak, že to aj je definitívne a nechce sa vnucovať,a ponižovať. Ako píše janocka, isto čaká,že zmeníš rozhodnutie, ale sám sa neozve,radšej si to odtrpí sám...to,že je taký silný, je iba maska,určite trpí, som si tým na 100% istá!!!
Je to teraz iba na Tebe,ked si sa už tak rozhodla a stojíš si za tým, vydrž! Nájdi si nejakú aktivitu,chod von,cvičiť,alebo čo ja viem, na nákupy,to tiež zvykne pomôcť,skrátka si urob radosť. Držím palce, aby to čím skôr prebolelo,ale chce to čas...drž sa,moja!

lea

Dakujem za radu baby ale ja som z toho vsetkeho taka unavena.Viem ze by som nemala cakat na to ci sa konecne niecoho chopi priatel,ale aj ja toho mam vela.cez tyzden robota,v sobotu skola, a nedelu na stavbe.a to nevravim o tom ze musim varit pre 6-7 ludi.Ale asi tu niet rady iba vydrzat.tak velmi mi chyba to obdobie spred par rokov.nuz musim sa s nimi rozlucit:)

janocka

schia aspon si sa s mamou zase zblížila,vidíš aj niečo zlé je na niečo dobré.Ja som nemala vtedy také šťastie,ja som bola uplne sama.Ale neboj my sme silné baby a prežijeme aj odchod pána božského.Držím ti palčeky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO TO MáM PREžIť? - Fórum - ZDRAVIE.sk