Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

ema20

Ahojte, tak adriana Gratulujem! je pekné vedieť že to s nami ten muž myslí vážne a seriozne a toto je najkrajší prejav si myslím tak ešte raz blahoželám!
schia v podstate aj tebe gratulujem ale vyjadrujem aj úprimnú sústrasť!Uplne ťa chápem ja mám tento pocit doteraz teda to všetko akurát už sa toľko nechcem trápiť ale to vždy na mna príde nečakane a bohužiaľ tá moja veľká zlosť ma trochu už opustila :( predstavte si že včera mi napisal že kedy by sme sa mohli stretnúť,a ja som mu napisala že aj dnes ale on išiel dnes do práce a príde až zajtra domov poobede.Tak napisal že zajtra ale ja som mu odpisala že neviem či budem zajtra môcť.
Tak neviem čo urobím či sa s ním stretnem alebo nie ak sa mi zajtra teda ešte vôbec ozve,lebo on veľmi rýchlo mení svoje rozhodnutia.
Ale verte mi že ja teraz ani sama neviem čo chcem alebo nechcem robiť.Ano som na neho ešte stále nahnevaná, ale zároven ked si na neho spomeniem tak mi veľmi ukrutne chýba a neviem sa ovládať.Ano rozum mi hovorí že takto to dalej nejde lebo mám naozaj pocit akoby ho to bavilo stále ma pridrživať v nádeji ale pritom on vie že to nechce.Ale ja si nemôžem pomôcť sama zo sebou?nechapem ako to je a neviem čo bude dalej...
tak sa majte krásne schia tak sa drž a ked budes potrebovať tak nam píš! papa

adriana

Schia, teraz vidím istú podobnosť s tým mojím..tiež som sa mu plne prispôsobila, robila som iba to, čo on chcel, všetok svoj program som prispôsobila tak, aby to jemu vyhovovalo...a potom mi došlo, akú hlúposť robím. Teraz je to inak, veľakrát on prispôsobí svoj program mne, alebop urobíme kompromis...ak to bolo tak, ako vravíš- píšeš, urobila si správne...vieš, mne nevadilo robiť si program podľa neho, takže v pohode som to zvládala, ale ak to Tebe prekážalo a zasahovalo do Tvojho programu, nemala si to robiť. človek nesmie dovoliť niekomu inému zasahovať do jeho životného priestoru, takže on to nemal robiť, nemal na to právo, zasahovať do Tvojho životného priestoru. V tom prípade si urobila správne. Teraz musíš pretrpieť prvé dni, potom to bude už iba lepšie. Neboj, prebolí to, len bud silná...držím palce, nepoddaj sa! Veľa síl Ti prajem.

elsa

Scia, myslim, ze si asi chodila s mojim EX!:-) Stalo sa mi presne co tebe. Bol to pekny SVINIAR, 2 tyzdne co som sa odstahovala (uz som nevladala), nastahoval si tam inu. A tu by uz teraz chcel podvadzat... Ani za mnou zo zaciatku nedoliezal, no po mesiaci zacal. A ja blba som rozmyslala o navrate a vobec som nevedela, ze on je uz s inou. Dopadla som ako troska, psycholod, antidepresiva, cigarety, alkohol atd. Dnes ma uz nezaujima, ale zlost vo mne ostala. Bol to obycajny bezchrbtak. A babetko sme tiez chceli, nastastie som nebola v tom. Moc ti drzim palce, je to hrozny pocit.

schia

O tom nicku nevie!!!
Nebude už písať ani doliezať,pre neho to skončilo a pre mňa tiež!
Pretože ma viac bolelo než haldilo s ním žiť!Boli sme príliš odlišní a myslím si ,že keby sme sa časom zobrali bolo by tu už len a len horšie pretože to by z neho opadlo aj to posledné snaženie.....
Bolí to už teraz ako ďas,pretože ho fakt ľúbim tak čisto a úprimne....po 3rokoch som cítila,že to je ten pravý a potom sa to začalo mrviť až tak ,že sa to už nedalo prehliadať a "tlačiť pod koberec" proste som to ucítila včera,keď mal prísť o 14h a neprišiel tak som pol hodinu na neho oblečená a zbalená čakala a on nikde keď som mu volala tak bol u rodičov na obede a súbil,že do pol hodiny príde....neprišiel až po vyše hodine !
a to som si ja uvedomila,že som mu prispôsobila celý svoj život,odsunula kamarátky,koníčky,rodinu všetko sa v mojom živote točilo okolo neho len nech je spokojný a šťastný a ja som len ustupovala,pretože som ho ľúbila/ľúbim,len ono je to o tom,že človek ustupuje pokiaľ je kde a ja som už nemala kam!On si robil čo chcel,ako to jemu vyhovovalo občas sa zbadal ale hneď sa na to vykašlal.....už nevládzem!!!!!
Chcela som ho ochočiť a zatiaľ on ochočil mňa- zotročil ma tak ,že nemám nič a nikoho a skoro som kvôli nemu aj rodinu opustila-stratila!
Nevláááádzem!!!!

adriana

Ahojte, no schia, hend na úvod musím pvoedať, že aj ja som toho svojho chytala do pasce,vytvorila som si nick a napísala mu, a to so mnou aj chodil cca tri mesiace!!! a on sa chytil!!! Ale dondes mi tvrdí, že hend vedel, že som to ja, ale nie som si istá,či mu mám veriť :-) Tiež mi vzal toľko ilúzií o vzťahu, o romantike, a láske...ale príliš sme sa ľúbili, aby sme šli od seba,a dnes to neľutujem, lebo ho milujem a chcem si ho vziať :-)
Ale ak si to takto cítila, je to lepšie, že si to ukončila, len sa bojím, či je to ozaj koniec, vieš, on sa asi tak ľahko nevzdá...každopádne, ak si sa tak definitívne rozhodla, bud silná a nedaj sa..drž sa a snaž sa robiť čokoľvek, len aby si ne neho nemyslela, lebo to bude bolieť...

schia

On nevie totiž ,že je to pasca.....lebo som to v podstate ja ....a dá to poriadnu námahu písať tak aby nezistil čo i len detail,že som to já a zistiť z neho čo najviac.
Hrozne ma bolí zrada!!!!
Nič nedokážem do seba dostať len vodu tu od rána sŕkam a aj tá ide hneď von cez oči :´(

satipe

schia a nebude to tak,ze on ti len klame,ze si hlada niekoho?teda alebo to hra,vsak ked ma take uzasne ego,predsa sa musi nejako chranit nie?a ak to tak neni,tak je to pekny sviniar,po tom vsetkom..

schia

Viete ja len neviem pochopiť to ,že ako už teraz môže niekoho hľadať???
A to sme chceli aj bábätko....tak sme to tak aj brali,...čo ak ja zistím o pár týždňov ,že som....
jáááj neskutočne som sa sklamala v mužoch!!!

janocka

schia ale neboj sa,ten moj ex hovadák sedí na tej zoznamke dodnes, možu si s tvojím aj popísať,bud rada že si nedopadla horšie,my sme mali aj spoločné peniaze ktoré si on nechal a nechce nič vrátiť.Aspoň v tom si na tom lepšie ako ja.

satipe

schia,uufff..no neviem co povedat..teda necakala som to..ale asi je to dobre rozhodnutie,ked to vyzeralo tak blbo,teda ako si pisala..je mi luto ako sa trapis,ale bud silna..musim to zvladnut,nie nadarmo sa hovori,ze cas je najlepsi liek..mylsim,ze to pozname kazda..ale tie prve dni po rozchode su hrozne:-((drzim ti palce,nech to preboli co mozno v najkratsom case,lebo vidim,ze ho ozaj asi lubis,ale ver,ze lepsie ti bude bez neho..ak je take hovado..drzkaj sa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO TO MáM PREžIť? - Fórum - ZDRAVIE.sk