AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

luuli

no ema20, keď čítam to čo si napísala teraz,tak poviem ti tak, že také pocity a nenávisť a to, že ho nikdy nechcem vidieť..tak to som mala aj ja..ale vždy niečo vo mne poľavilo..asi som slabá v tomto..asi ma fakt trkne až to, ked si nájde inú alebo proste ja iného..ale tak neviem..
a schia, neboj sa, nevypomôžeme si, bo ja mám na neho fakt len takých 10min a už musím utekať na jednu hodinu..takže som zvedavá, čo mi také chce, určite to nebude nejako extra dôležité.. no veď pak napíšem, neboj satipe:) ale myslím, že nevie prekúsnuť, že som bola s iným chalanom v kine..no ale nech sa nehnevá na mňa..veď som slobodnááááááá!!!!!!:ˇ)
ema20, všetky tvoje pocity sú oprávnené! lebo to poznám..keď večer je taký a ráno akoby bol vymenený..to som tiež zažila par krat..

schia

Ema20 WaaaaW !
Tak konečne!
Len si ten pocit pekne udrž to je to na čo ja čakám,kedy ma to takto nakopne!
Zatiaľ len núram do piesku,ale akože ...no comment!
Fakt som asi najťažší oriešok :´(
bo mi už šibéééé!
Inak bezo zmien,len som mu povedala už zopár krát nie!
Tak som znížila "návštevné hodiny" na minimum :)uvidíme,ale už tuším,že to taky bude na nič!
Včera magúrek zahlásil:
Ale kam by si ty už len bezo mňa chodila,veď lepšieho by si nenašla.......
čistá psychačina!
Veď raz ani zubnú kefku ani tie macíčkové ponožky po mne nenájde vúl jeden!
Pekný víkend!
PS: a už sme tu nasrané dve :(

satipe

ema20 fuuu..tak to je ozaj silne kakavko..teda sa vyfarbil..uplne ti rozumiem aka si teraz nastvana a pravom..ved nemoze byt kompletny,ked pise raz jedno,potom druhe..uplne sa snazil stebou manipulovat..je to sice tvrde,ale asi ti to pomoze sa spamatat,teda urcite,drzim palce,aby ti to vydrzalo,ale myslim,ze po tomto uz nie je co riesit..je to egoista,a ten ti zato nestoji,svoju lasku by si mu davala zbytocne,ked si to nevie vazit..luuli,takze ides za nim?hmm som zvedava ako to dopadne,napis potom..nejdem ti tu davat rady,by si si dala bacha,ale daj:-))a som zvedava co si potrebuje ujasnit,mam taky pocit,ze on to tiez nevie prehryznut este poriadne,ten vas rozchod..no ved uvidime,daj vediet potom

ema20

ahojte,satipe ale čoby nie,zmenilo sa ale môj pohľad na neho hlavne je to obyčajná egoistická narcistická svina s ktorou už nechcem mať nikdy nič spoločné!A nechcem v najbližšej dobe vidieť žiadneho chlapa lebo ich asi všetkých "povraždím" Tak chápete v noci mi napíše smsku že nemôže kôli mne spať lebo ma strašne miluje,a ráno už všetko úplne inak! Zrazu vysvitlo že ja som tá sprostá ktorá chce stále niečo riešiť a on sa chcel stretnúť aby sme si "pomohli" nechcem ani pomyslieť ako to myslel,je to vážne darebák!!! Ja som sa mu potom ešte aj vyznávala zo svojich citov,a on na to vraj len aby sa ti snivali pekné sníčky! čo si myslí že ja budem do konca svojho života čakať iba na neho a snívať o ňom!Tak som mu napísala aký je to úbožiak a aký mohol byť vôbec šťastný že som o neho zakopla,a že už v živote nenájde Lepšiu ženu ako som ja!A že ja nemám za čím banovať,lebo takých ako je on je na svete milion a ešte aj omnho lepších!
Možno mám teraz záchvat zúrivosti ale oprávnene! A neozaj ho už nikdy viac nechcem vidieť ani počuť ani nič čo sa jeho osoby týka!a už nikdy nebudem ani len jeho kamarátka,to by ma musel na kolenách s plačom odprosiť za to čo mi teraz napísal!Končím zo smútkom lebo viem že nemám za čím smútiť!

luuli

satipe,tak to je fajn:ˇ) to máte tak ale dobré, si myslím, že sa vidíte tak menej, aspoň sa na seba môžete viac tešiť a tak:)
nie, nie som z toho úplne vonku..a teraz po práci pôjdem na pár minút k nemu..písal mi, že sa potrebuje porozprávať, ujasniť si zopár vecí.. tak som zvedavá:( no povedal, že nemá inú..ale že si s niekym píše a ževraj len kvôli egu..nič viac..tak neviem,či mu mám veriť.ale iné mi nezostáva.
Presne tak, tiež strašne porovnávam..aj som spoznala, baby, tak pred mesiacom jedného chalana..taký strašný sympaťák..ale mám taký pocit, že sa mu páči moja kamoška.. :( ale tak ja som truba,aj tak by z toho nič nebolo, bo stále mám rada iného.

satipe

luuli no ja som zatial happy:-))teda citim sa dobre,aj nas vztah je zatial fajn,len este to neni uplne ono,musime sa torchu otukat a najst si k sebe cestu..predsa len 2mesiace sme boli od seba,ale je to pekne..a sme spolu len cez vikedy(ja vyska,on robta mimo)..takze to chce trochu casu..no vidim,ze stale este nie si vonku z toho uplne vsak?ked to tak zrovnavas,ale ver,ze to je uplne normalne,ja som tiez porovnavala vsetkych,proste bola som zvyknuta na nieco,a u tych ostatnych mi to chybalo..a on nema este ziadnu..?si vtedy pisala,ze nieco sa mu risuje

luuli

ahoj satipe, no ty ako? ako ti to klape v obnovenom vzťahu? vidíš nejaké pozitívne zmeny?:ˇ)
Vieš, ja ani neviem, či chcem, aby to prerástlo v niečo viac..ako ja tam stále vidím rozdiely-teda pozerám na také malichernosti-že je menší, ma hrozné auto, je taký jašák..ale zase je vyštudovaný, robí to čo ho baví a neberie na vedomie, čo si kto o ňom myslí a vždy dobre vypočuje a tak..
Ja ani neviem, už mi to nepríde také, že keď mi to napíše, tak napíše..potom sa ospravedňuje, že to asi neni vhodné my písať..ale tak aspoň "mám istotu"že to nerobí s inou..ani ja s iným..ani nechcem:( teda ako s tým kamošom,keď sme sa bozkávali,tak som si to predstavovala,ale potom som myslela aj na jeho city, že by TO asi bral inak ako ja..

satipe

ahojte zienky..uuuff luuli,teda ty to mas tiez pekne komplikovane..ked sa ti byvaly stale ozyva,poznam to z vlastnej skusenosti,ze to sa neda uplne zabudnut,ked sa ti pripomina..hmm a myslis,ze s tym tvojim kamaratom by to nemohlo prerast niekam dalej?a tebe to nevadi,ze ti byvaly pise take veci,ze ma chut a tak?myslim,ci ti to nepride od neho dost hnus?..ema20 na vas som tiez zvedava,ze ako sa to vyvyja s tvojim ex?nic nove?no a schia..to je asi najtvrdsi oriesok spomedzi nas:-)

luuli

ahojte babule, ženy, slečny:)
adriana, no ako sa nám darí..ja sama neviem.. je to strašne komplikované teraz vo mne..všetky tie rôznorodé pocity, čo prežívam.. tak s tým ctiteľom som bola večer vonku dva dni po sebe. Priznám sa, že sme sa bozkávali..ALE baby..ja som si to potom normálne vyčítala..že prečo mu to vlastne robím, keď s ním nechcem chodiť:(?! Lebo viem, že on ku mne cíti niečo viac, ja len kamarátstvo, proste mi je s nim fajn..ako keď sa bozkávame, tak je to vzrušujúce..ale to je asi tak všetko.
Baby, včera mi volal bývalý..a tak.som mu povedala, že som bola v kine..on že s kým? tak som mu povedala..a bol chvilu ticho..a pak povedal, že ok, tak ahoj. a pak mi písal, že si musí zvyknúť, že už žijeme každý svoj život(skoro po dvoch mesiacoch???)magor:) no a pak mi ešte písal niečo v takom zmyslem, že či nie som sama doma, že má chuť..pozerala som na tu sms ako puk! To mi nemal ani písať, ešteže boli naši doma..inak by som asi neváhala:( chýba mi TO.
Je to hrozné, tí chlapi:( hlavne tento ex..vie ako na mňa...
Schia, to ma mrzí, že sa stále takto trápiš, mala by si to už konečne vyriešiť nejako..možno by pomohlo, keby sme boli nejaký čas od seba..teda žiadny fyzický kontakt..len volanie, ale proste zistíš, či ti chýba..
ako písala ema20, každá tu máme iný "problém"..ale má to jednu tému-chlapa:)