Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

zuuzu

lebo mna to tak vzdy laka..mu zavolat..a este vecsi jed ze ked ma narocky nebere:)a viem ze nespi:))ale tak co s nim...vies vela krat si hovorim ze ved sme mladi nemali by sme sa hadat ved nemáme ziadne problémy nic..:)a predvcerom sa sa ho pytala..nieco o buducnosti a on:ze sa nechce viazat, a ze nemoze povedať co bude zajtra...a že potrebuje volnosť..chlapi ako keby sa bali niecoho:(a pritom vie, ze ho aj tak nemam na obojku:)

ema20

no jasné typický chlap aj keby sa nebavil tak ti na nervi povie že aj on sa bavil :) a ty povedz vždy len to je super zlato som veľmi rada :)a neukáž že ťa to serie.
Veru chod správne a mobil nechaj doma!

zuuzu

no ved to sa aj snazim mu vzdy tak povedať a potom veru vecsieho jedu nemám no ved aj som sa super bavil:)jaj reku aj s chlapmi...no ved dnes mam ist s babami:)sice som mu vcera do telefonu povedala ved ze zajtra budeme spolu:)ale tak radsej be hnem s babami dnes...a nech si robi dnes vecer chce..a svoj mob radsej necham doma..nech ma nechyti mu zavolať, že co poraba:))

ema20

no vieš čo ono to je dosť individualne sice, ale chalani väčšinou ani sami nevedia čo chcu.Ked si iniciatívna tak im to vadí ked si ich zase nevšímaš tak aj to im vadí,najlepšie je sa dostat do stredu ale je to dosť ťažké.
No ja by som to na tvojom mieste tak určite skusila že si ho teraz pre zmenu nevšímaj ty a uvidíš čo to s ním spraví.čakaj ty kedy zavola a hlavne ked aj pôjdes s tymi kamoškami tak sa skus odviazať a nemyslieť na neho a hlavne mu potom povedz že si sa s babami super zabavila :)

zuuzu

fuha:)no ved viem..ze asik odskoci na navstevu kolegovi..to mam tiez nervy, lebo je snim cely den a este aj tam musi utekatt:(to vazne no pekne len ma mozes postrasit nech viem na com som:)no ked to je tak idems babami furt myslim na neho a on je taky ze doma sediet nebude ked ja pojdem s babami hned sa zariadi.Myslis ze keby som ja bola taka trosku menej iniciativnaa v stretnuti ze by to bolo fajn?

ema20

noo zuuzu nechcela by som ťa strašiť ale presne to isté robil aj môj bývalý pred rozchodom,tiež sa vyhovaral že nemusíme byť spolu každý den a predtým to bol on čo chcel byť so mnou stále.Samozrejme že nesedí doma to si môžeš byť istá!Ked mu chces ukázať aké je to pre teba radím ti urob to isté!Aj ked ťa už možno nebaví chodiť von s kamarátkami tak chod a nepovedz mu to až ked ti on zavolá tak mu povedz že ty už máš program. Neboj sa ak ta má rad tak si uvedomí že robí chybu a hned sa ti bude viac venovať!

zuuzu

ema..pekny prispevok:)no on mi povie, že je unaveny...a tak a ze ved nemusime byt spolu kazdy..den:(ives ako keby to ma vyratane vsetko.Ale ako viem ze je doma ze nikam nejde.Ze sedi pri TV ale. nieco.Ale ja zase radsej som s nim..a uprednostim jeho pred kamaratkami lebo chcem byt s nim.Ale on aj ked sme neni cely tyzden spolu a ze chalani nieco vymyslia tak mi iba zavola ze nech idem s babami ze on ide s chalanmi.:(

ema20

Láska k nám príde buď ako svetlo alebo ako tma, podľa toho, čo sa potrebujeme na ceste života naučiť. Kto neprekoná fázu bolesti a straty, nenaučí sa, že i po najväčšej búrke vždy nakoniec vyjde slnko. V bolesti sa rodí poznanie...
Baby moje toto som čítala v jednom článku a tak ma to chytilo za srdce že som to sem musela napísať,lebo je to čistá pravda!!!

ema20

zuuzu myslíš že je naozaj lenivý? lebo ja si myslím že ak máme niekoho radi tak s ním chceme tráviť čo najviac času,a už si mu takto niekedy povedala? čo na to on?

zuuzu

Ahojte luuli a ema:)no ked ja mám taký pocit v našom vztahu, že aj ked sme neni spolu aj 3 dni..ale tak za 3 dni ani nekomunikujeme spolu mi zavola akurat tak večer,že čo ako si sa mala ja ze fajn no dobre teda a koniec. Ako viem, že sa neda byť každý den spolu, ale teda aj ked sme neni spolu neviem ako mu mám povedať, že by sa zislo viac pozornosti. A to bývame od seba iba 10 km:(má auto..môže kedykoľvek prisť..ale on pride a sadne pri TV a 8 mi teda zavola ze co ako som sa mala.Mne len chýba komunikácia ked sme neni spolu...to je dokaz toho, že vlastne viem ze niekomu na mna zalezi a na mna mysli.A potom sa jeduje že co mu furt vyčitam:(ale tak..mne ide o viac pozornosti, uz ked nemozme byť spolu..aj by sme mohli keby nebol taky leninvy:(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO TO MáM PREžIť? - Fórum - ZDRAVIE.sk