Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

ema20

Ahojte,no zuuzu tak ako hovorí luuli len tá komunikácia, to si aj ja teraz uvedomujem že to nám vo vzťahu dosť chýbalo.Nemyslí len komunikáciu ako takú ale rozprávať sa o problémoch s tým druhým čo mi na nom vadí a jemu na tebe to je prvoradé aby ste si to povedali,lebo nikto iný to za vás nikdy nevyrieši,a ked to nefunguje, alebo nebodaj že ten druhý nechce počúvať tak to nestojí za nič a raz to jeden z nich zistí.
No luuli to ti vôbec nezávidím že ho stretávaš, ja ked len stretnem jeho kamarátov alebo známych tak mi je divne a nie ešte keby som jeho zase videla.Ano je to takto o mnoho lepšie že už nemáme kontakt,ved ako sa hovorí zíde z očí zíde aj z mysle.A takto si môžem kráčať životom dalej podla svojich predstáv tak ako ti hovoríš všetko je moja vec a patrí to iba mne :) je to niekedy celkom fajn ked vieš že nemusíš brat ohlad na nikoho iba na seba. Ano niekedy mám slabu chvilu a chýba mi niekto do vzťahu,ale vzdy si poviem že ked to bude mať prísť tak to aj príde :) a už sa na to aj teším.

luuli

ahojte babule! no ja som tiež myslela, že to zapadne prachom, táto téma,ale predsa som to tak nemohla nechať:)
zuuzu, prosím, nič mi nezáviď, lebo mi neni čo, strašne dlho som sa kvôli nemu trápila, ešte stále to nie je úplne ok, ako som už písala, a moc ma mrzí, že s ním nedokážem zostať kamarátka, ale moc by som chcela.:( pred dvomi dňami som stretla po dlhej dobe jeho sesternicu a sme sa chvilu rozprávali..a podotkla, že on nema priateľku..pritom ja som o ňom vôbec nechcela ani rozprávať a keď to spomenula, ako ma to na jednej strane potešilo, ale na druhej strane o ňom naozaj nechcem nič vedieť, lebo mi stačí už to,keď ho vidím..Ďakujem za opýtanie, víkend som mala celkom super, som bola s kamošmi a bolo super!ale zachvíľu je tu už konečne ďalší víkend,tak už sa teším naň.
no ako čítam, tak ty to nemáš tieť zrovna ružové..v tomto ti úplne rozumiem, ten môj ex tiež chcel byť so mnou stále od rána do noci a každú chvíľu,čo to bolo možné..ale postupom času to z jeho strany začalo byť také bez záujmu, ja som bola tá iniciatorka stretnutí a tak.. a to ma moc ukonávalo, psychicky myslím. Hlavne je, aby ste sa o tom porozprávali, priama komunikácia je pre vzťah veelmi dôležitá, ver mi..a keď to druhá strana nebude chceť pochopiť, abo zmeniť, tak ti to nestojí za to! a ako dlho ste spolu?
ahoj ema20, aj tebe pekný nový rok prajeme:) ja som tiež myslela,že už sem nezavítam, ale tak som tu:)
a možno máš pravdu, že ti skôr chýba ten vzťah ako taký, ako ten človek.. ja som teraz na tom tak, že som rada sama, naozaj..myslím to tak, že si môžem svoj čas organizovať podľa seba! aj keď, samozrejme, mi chýba všetko čo súvisi s dlhodobým vzťahom..ale čo už.. mám kamarátov, kamarátky, s ktorými sa vypusinkujeme, vyobjímame..a je to fajn:) ten kontakt tam nejaký je:)
a je to dobré, hlavne pre teba, že už sa nekontaktujete! ved vieš:)

zuuzu

jáj ema:)keby som ja vedela..celkovo ma ten moj nejako trapi..ze uz sa mi tak nevenuje ako sa mi nevonoval...viem ze vsetko to uz neni take ako na zaciatku...ale tak vtedy si nasiel tolko casu na mna, ked robil v BA kazdy den dochadzal...domov..a hned siel za mnou..a teraz robi blizko a nevie si najst cas..ja ho chapem je ustaty...ale tak ako keby ho uz tak nepritahuejm..radsej sedi pri TV doma..mne nerobi za nim problem prist..len keby mi aspon zavolal...nechces prist?Tak by som dosla.(ja som z mesta a on nie).

ema20

ahoj zuuzu neboj každá sa raz dočkáme :) jasné napíš čo ťa trápi na to nám to služi.A inak zabudla som zablahoželať schie :)

zuuzu

Ahoj ema20:)no aj ja som si myslela, že ste uz prestali písať, ale ako vidim..tak sa možno date este do kopy a budete pokracovať v debate..a tak rada by som sa pripojila aj ja k vam:)lebo každá tu ma/mala nejaký problém ale vzdy bola príčina len a len chlap.Jasné ema to mas pravdu ze kazdy ma pravo byť milovani...len ja furt cakam ze to bude podla mojich predstav..:(ale len neviem ci sa dočkam..:(

ema20

no Ahojteeeeee baby!=D ja som myslela že naša téma tu už zapadla prachom aj som vám chcela napísať ako sa máte ale myslela som si že už sem nezavítate.No ani ja sem už tak často nechodím ked tu nemám spriaznene duše :) Už je síce neskoro ale prajem Krásny nový rok a dufam že ste do neho vykročili správnou nohou :)
A čo sa týka môjho osobného stavu, no ja som s minulosťou ako tak vyrovnaná a čakám na novu šancu od života :) aj ked niekedy mi ešte je smutno ale musím sa prizniať že skôr ako ten človek mi chýba tá podstata vzťahu...ale cez sviatky som sa ešte trošku potrapila lebo som si myslela že sa bývalí aspon na sviatky ozve aby poprial pekné sviatky ale ozval sa až neskôr a tomi oznamil že jeho najlepší kamarát sa bude ženiť.Ale o mne alebo o sebe ani slovo, a dovtedy sa nekontaktujeme a je to tak o mnoho lepšie si myslím ,ja už jeho číslo ani nemám.
Baby mi si predsa zaslúžime aby nás niekto miloval nadovšetko!!!
A nie aby sme sa trapili pre tých čo si nás nezaslúžia!

zuuzu

Ahoj luuli:)tak predsa sa niekto ozval. Som rada, že to takto pomaly, ale isto zvládaš. Všetko sa dá ked človek chce...len treba vydržať. Tak v kutiku Ti aj závidim, že sa Ti tak darí. Lebo ja to mám tiež v tom svojom vzťahu všeliaké raz hore a raz dole. A ked som dole tak je to niečo hrozné veru, samé stresy a tak...ale on..ten sa nikdy netrápi:(neviem ako môžu byť muži taký bezstarostný. A čo ako si vikenodovala?Tak Ti držím palce, aby sa Ti len a len darilo:))už ked to zvládas:)

luuli

ahoj zuuzu..no som prekvapená, že si si to celé prečítala..pretože ja by som na to asi nemala..zase si to čítať a pripomínať si tie pocity, čo som prežívala:( nebolo to teda moc ružové.
momentálna situácia je asi taká, že som stále slobodná a priznám sa, že mi to tak aj teraz vyhovuje. Nemám núdzu o nápadníkov, aj som mohla byť s jedným super chalanom, ale bojím sa toho ešte..mám strach zo sklamania.. Teraz si ešte užívam, že si môžem kvázi robiť čo len chcem..ale zase tým nemyslím užívanie s chlapmi:) len také flirtovanie..každá žena je rada,ak je o ňu zájem, no nie?
a s tým mojím bývalým, čo mi zlomil srdce,tak s ním už neudržiavam žiadny kontakt.. len taký, že keď sa stretneme niekde vonku, tak aj niekedy pokecáme..ale v poslednej dobe ho vídavam každý vikend..nie je to ale stále dobré, pretože, keď ho vidím, mam chuť byť s ním.. je to vo mne stále také..ale viem, že sa nemôžem trápiť, trápiť samu seba tým, že s ním budem v kontakte..aj keď ma zaujíma ako sa má, ako v škole, ako jeho rodinka,ale pre svoje dobro vlastne ani vediet nechcem, lebo by mi to došlo všetko ľúto:(
takže tak

zuuzu

Ahojte baby:)nejako ste prestali písať..chcela som sa k Vám pridať ale som musela si všetko prečitat..až teraz sa mi to podarilo všetko dočítať.:)čo máte nové?Ako sa dari?

luuli

ahojte babule! prajem Vam krásny nový rok a hlavne už sa toľko netrápme kvôli tomu mužskému plemenu :D
janocka, počaj, počkaj.. a ty čo na to? snáď ešte stále nerozmýšlaš nad nejakým návratom? po tom všetkom..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO TO MáM PREžIť? - Fórum - ZDRAVIE.sk