AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

ema20

joj janocka to musí byť pre teba hrozné ked vieš že on je s inou :(
Ja tiež občas myslím že už je asi s inou.Aj ked, ked som sa s ním o to bavila povedal mi že on si nikoho nehladá a ani nikoho nechce lebo teraz mu vraj vyhovuje že je slobodný, no neviem ako dlho mu to vydrží a ja ked zistím že už má inú tak ma asi z toho porazí....

janocka

aj ja som taká hlupa a pritom viem ze uz zije s tou potvorou..neprejde minuta aby som nanho nemyslela.Vieš a to ma najviac mrzí ze on si uziva s druhou a ja sa trapim ako blbec.Ved to nie je spravodlivé.Keby aspon neboli zachvilku Vianoce, to budú najhorsie sviatky.

ema20

No janocka,ja už aj samu seba nenávidím za to že musím na neho stále myslieť :( je to hrozné stále ho vidím ako ma obíjma a hovrí mi že ma miluje a spomínam aj na naše prvé milovanie:( na jeho dotiky...je to hrozné! prisahám keby som nezmazala ten kontakt na neho tak mu už určite píšem prinajlepšom 20tu smsku,chcela by som ho vidieť....
ja som taká hlúpa že ja každý den ešte čakám či sa náhodou on neozve mne :(

janocka

ema neboj sa aj mna ten dobrý pocit prešiel a zase mám znova depky z toho všetkého..chce to čas ale čo ked sa mi v hlave stále všetko opakuje a vracia naspäť..bože bože, už sa aj modlím a nič

ema20

Ahoj janocka no ja som stále rovnako na tom,ale začínam sa zmierovať zo osudom a čo už mi vlastne iné zostáva. Keby som nezmazal tie kontakty tak mu stále vypisujem....a on nič.Vôbec sa neozýva.Aspon ospravedlnit by sa mi mal lebo minule mi povedal také škaredé veci:((( aj ja myslím na tie negatíva čo som na nom nemala rada ale aj tak mi chýba jeho blízkosť :( potrebujem aby ma niekto objal...

janocka

už sa to lepšíííííííí,,práve rozmýšlam čo som na tom bídakovi videla také očarujuce..haha. Ema a ty ako?

ema20

ahoj satipe, no áno chýba mi lebo mi sme sa ešte minulý víkend stretli takže mám pocit že to prežívam od znova. A keby som tie kontakty nevymazala tak neviem. Ver tomu že aj ja by som už rada stretla niekoho kto by mi pomohol zabudnúť,ale nieje to také ľahké a nefunguje to tak že to príde kedy mi chceme.Bohužiaľ....:(((

satipe

ahojte baby,tak ako?som sa tu dlho neukazala,ale citam poctivo..ema20..to este stale ta tak trapi ex?joj to mi je luto,lebo veru je to uz dost dlhy cas,mohlo by to byt uz lepsie..snad coskoro stretnes niekoho kto ti byvaleho vyzenie z hlavy..a tie kontakty,ze si zmazala,to je spravny krok,drz sa..:-)

ema20

ahoj janočka ako sa máš? ja som smutná a nenávidím víkendy...som inak rada že som si vymazala tie kontakty na neho lebo už by som mu určite napisala :(