AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

janocka

to aj mne pomaha,ale co ked mysel je pri nom..aj ja myslim na to zle co mi urobil a tiez potom poviem ze to je dobre..a dnes som sa dozvedela o nom dost zle spravy tak ma to potesilo..neviem si pomoct ale neprajem mu nic dobre..ja viem ze je to zle ale co uz mam robit..musim cakat az ma to prejde..a nic sa mi nedari odvtedy to je najhorsie

ema20

ahoj janocka.som rada že si ma tu nenechala samú :) no vieš čo pomáha mne čítam knihy a pritom na neho nemyslím lebo čítam osudy iných...a tiež mi pomáha robiť doma niečo užitočné stále niečo robím aby som na neho nemyslela a počúvam pri tom aj hudbu.A ked už na neho pomyslím tak vždy si spomeniem na to najhoršie čo mi povedal...a vtedy si poviem že je to takto dobre.
No nieje to úplne najlepšie ani so mnou ale nieje to až tak zlé snažím sa to prežívať tak aby som bola "normálna" a moje okolie nemalo pocit že mi je zle.

ema20

ahoj janocka.som rada že si ma tu nenechala samú :) no vieš čo pomáha mne čítam knihy a pritom na neho nemyslím lebo čítam osudy iných...a tiež mi pomáha robiť doma niečo užitočné stále niečo robím aby som na neho nemyslela a počúvam pri tom aj hudbu.A ked už na neho pomyslím tak vždy si spomeniem na to najhoršie čo mi povedal...a vtedy si poviem že je to takto dobre.
No nieje to úplne najlepšie ani so mnou ale nieje to až tak zlé snažím sa to prežívať tak aby som bola "normálna" a moje okolie nemalo pocit že mi je zle.

janocka

aj ja som všetko vymazala a este sa snazím nanho nemyslet ale vobec nemyslet lebo som zistila ze ja mu takto odovzdavam energiu a mne sa potom nedari a on urcite tiez na mna nemysli.Ale moc mi to nejde,kazdú chvilu som myslienkami pri nom, boze pomoz mi!!!!

ema20

ahojte baby prečo sa už neozývate? čo máte nového? ja sa už z byvalym nechcem stretávať a pre istotu som si z tel. zmazala jeho čísla takže už nebudem ani kontaktovať tak je to asi lepšie pre oboch som si uvedomila....

janocka

emma neboj nezblaznime,my sme silné baby,my len ked nemáme pod kontrolou ten ich zdrap v gatiach tak vtedy psychačíme.

janocka

luuli ved ty si urobila správnu vec..takto na nich na magorov a určite teraz premýšla prečo tá vždy poslušná luuli nanho ani nepozrela.Toto ho bude žrať.Skoda že ja som toto nevedela urobit už skorej.Si super,len tak dalej