Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

luuli

babule, kurni šopa, včera som ho večer opäť videla..sedeli sme v rovnakej kaviarni len pár metrov od seba,ale nedokázala som sa na neho pozrieť:( teraz ma to štve,že som ho ani len nepozdravila.. som zbabelec..

janocka

a vieš čo mňna to už ani nemrzí,ja som sa už natrapila dosť, ked ti niekto povie že ty mi nevolaj ..ja ti zavolám ked budem chcieť tak môže ísť do kravskej riti.Vymazať z hlavy aj zo srdca.Teraz sa až ukázalo akú má krátku pamäť, a aký je to zbabelec.A je to magor.Koniec.

luuli

janocka, to ma moc mrzí..:( to sú fest svine niekedy:( najprv sú sladkí ako curkík, zvykneš si na tú chuť a potom ti to niekto zoberie a plačeš ako malé decko, čo chce lízatko.. hlúpe prirovnanie..viem..och

janocka

luuli neplač,my sme boli skoro štyri roky a zrazu po tom všetkom som pre neho tiež vzduch a nevie sa so mnou ani normalne rozpravat,a tiež je definitivny koniec,lebo mi napisal ze ma kvoli mne problemy,je to proste k...

luuli

ahojte babule.. tak ako som písala, už nie sme v žiadnom kontakte s ex:( čo ma moc trápi, resp.mrzí.. viete, včera večer som na neho natrafila v jednom bare a to som ho len pár sekúnd videla a nebol schopný sa na mňa ani pozrieť a pozdraviť ma..len nás tak všetky(mna a moje kamošky)pozdravil a išiel preč. a dneska som len jeho auto videla a som mimo:( Proste fakt čo oči nevidia, srdce nebolí:( Išla som po meste a slzy som mala v očiach..ako to môže byť pre neho také jednoduché?? Keď sme toho spolu tak moc prežili a teraz sme ako cudzinci:( je mi zle..

janocka

Elsa a mne ten gauner zase píše ako sa mu nechce žiť.Takisto býva už s druhou babou, takže ja neviem prečo mne to píše.A toto by ste neverili,oni sa poznali dva dni a už aj bývala uňho!!!!A ja som sa kvôli nemu trápila a ona tam bola naparkovaná,lenže to som vtedy nevedela,on mi tvrdil že je sám.Hajzel!!

martina23

ahojte,len by som chcela pocut vas nazor... sme s priatelom uz 7 rokov, no mame teraz velku krizu.zacalo to asi pred pol rokom,ale mi to doteraz nejako nedoslo.mame 23 rokov, zijeme spolu v anglicku, no sex mame 2 krat do mesiaca.bozkavanie zmizlo,len sme si vzdy dali bozk a hotovo.najhorsie je,ze mi to vobec nechyba.mali sme o tom rozhovor (asi prvy za cely cas, co sme spolu) minuly tyzden.povedala som, ze to tak nechcem. bol velmi zaskoceny, ani si nevsimol, ze sa nieco deje... no co ma hneva, nic pre to aj tak nespravil. normalny chlap by sa snazil, priniesol kvety, pozval na veceru... a nic.. rozhovor sa opakoval vcera a vraj sa snazil tym, ze si po sebe upratal veci... viem, ze on ma uprimne lubi, ale zo mna sa to zrejme vytratilo. neviem, ako to mam zistit... je to inak super chalan, vsetci ho maju radi. ved aj ja, ale je to laska? neviem, co robit. nechcem ho stratit, je mi s nim super, mame spolocnych kamosov, rodiny si rozumia... ak by sme boli doma, dame si pauza a uvidi sa. no takto, ak odide z uk, je koniec!

elsa

No Luuli, ja som mu po nasom rozhode naletela, chcela sa vratit, on ma iba namotaval, uz bol s druhou a v skutocnosti sa nechcel vratit. Pol roka som sa NESKUTOCNE trapila, zozierala sa a stratila skoro vsetko. Posledny mesiac sa mi zase zacina darit a ziskavam to, co som myslela, ze je uz prec. NO a do toho sa ozve ON! NIE, NEVRATILA, aj ked ho este stale lubim, uz by som si tym znovu nechcela prejst. Musim ist dalej a mozno najdem niekoho lepsieho. Len keby sa mi zase neozval...

luuli

janocka, aha, takže finančné veci ..no tak ich čo najskôr dorieš.. Ja mám toho svojho ex tiež stále moc rada..a ešte stále je to tak, že mi niekedy napadajú otázky Prečo?prečo? no ale tak na to mi nikto nedá odpoveď..len čas.
Baby,túto noc sa mi sníval strašný sen.. ani neviem ako sa to presne zomlelo,ale niečo také,že som u seba v izbe našla nejaký zápisník svojho ex..a písal tam, že som trapná, že sa mu stále vtieram, že som otravná a tak..pak ešte také, že tam mal napísané babské mená a že nevie, s ktorou má isť skorej von. fuuuj! Nočná mora pre mňa:(
Elsa a ty by si sa k nemu nevrátila? Keby chcel? Alebo ako to všetko od neho vlastne berieš? Na akej úrovni s ním komunikuješ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO TO MáM PREžIť? - Fórum - ZDRAVIE.sk