AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

ema20

ale ved ja sa aj snažím chodím von chodím do fitka venujem sa naplno škole a rodine a už neviem čo iné robiť,ale aj tak sú chvíľe kedy mi strašne chýba,hlavne ked niekde vidím zaľúbencov si spomeniem že ešte pred pár mesacmi som aj ja bola taká a všetko bolo dobré nie dokonalé ale pekné a nič ma netrápilo a teraz myslím len na to že som sama nemá ma kto objať pohladiť a pobozkať...:(((( je mi z toho tak zle.
a nejako neviem pochopiť že sa dvaja ľudia môžu tak odcudziť ved sme si boli taký blízky,a teraz už nieje nič.Bol to môj prvý vzťah možno aj preto je to také ťažké ale nejako sa s tým neviem zmieriť...a teraz mám pocit že už si nikoho nenájdem a že už nikdy nebudem taká šťastná :(

adriana

Ema, je to v tvojich rukách...musíš byť silná a prestať sa s ním stretávať, nájsť si nejaké záľuby, starať sa o seba, stretávať sa s kamarátkami, alebo s kamarátmi, skrátka tešiť sa z toho, že si sama a máš pre seba čas, robiť to, na čo máš chuť a náladu a nevracať sa k minulosti...čas urobí svoje, a ak osa vraví, zíde z očí, zíde z mysle...ak sa aj bude ozývať, nereaguj, neodpisuj...ži pre seba a pre svoje záľuby. Držím palce, aby to čím skôr prebolelo..

adriana

Emi, no neviem...mám taký blbý pocit, že mu ide fakt iba o to jedno,ked bol taký...podľa mňa by si mala pozbierať svoju hrdosť a povedať mu svoje, alebo sa s ním nestretávať...je mi to ľúto, ale bude to pre Teba takto lepšie, teraz to ešte trochu bude bolieť,ale prejde to a predtaneš sa trápiť, takto si iba v jednom bludnom kruhu.

elsa

Ahojte, tak si vas tu citam a prihodim nieco aj ja. Moj ex sa mi teraz po 4 mesiacoch (10 od nasho rozchodu)ozval a... "stale ma lubi ako na zaciatku, je mu to luto, spomina, hlada ma, pusta si nasu pesnicku, vidi ma v inych zenach" . Ha ha ha:-) A popritom vsetkom uz pol roka byva s druhou. Samozrejme, ze to mi nepovedal, ale ja to viem a on myslim, ze tiez vie. Takze asi tak. Nemam absolutne zaujem vyvijat akukolvek iniciativu, lebo bohuzial dievcata, stale ho este milujem a viem, ze by ma to opat zlikvidovalao tak, ako ked som sa s nim zacala prvykrat kontaktovat. Vztah z toho uz nikdy nebude, ale namotanu by ma chcel mat stale.
NIKDY VIAC!!!!!

ema20

adriana,on to berie ja ani neviem ako vieš on sa tvári akoby sa nič nestalo bavili sme sa len tak o živote čo má nové on a čo zas ja,a stále sa ma chcel dotýkať, pozeral mi do výstrihu a usmieval sa :) ja som sa len krila pred ním lebo neviem čo chce....a potom sme šli domov asi za hodinku bo sa ponahlal ešte ničo vraj vybaviť a len tak narýchlo som odišla z auta a potom mi napisal smsku že som mu mohla dať pusu aspon na líce...
No ale mám také podozrenie lebo mi nedovolil siahnuť mu na mobil takže asi tam bude niečo....možno nejaká iná baba...ale neviem

stasiika

AHOJTE LUDKOVIA, JA SA TAK ISTO CITIM PRISERNE SOM VELMI POHNEVANA S PRIATELOM A FEST TO BOLI PROSTE MI VYCITAL VECI AKO KEBY MI ZAVIDEL A VYKRICOVAL ZE CO SOM KEDY DOKAZALA SOM NANHO CIVELA VLASTNE KED SI TO ZOBERIEM ODSTUPOM PAR DNI TAK VLASTNE BY SOM SA MALA TVARIT JA CO JE TA URAZENA A ON CO BY HO TO MALO ZOZIERAT AKO SA PRAVAL TAK NIC LEN JEDEN TELEFONAT NA DRUHY DEN MA TAHAL VON ALE NESLA SOM A CELY VIKEND NIC, ANI SA UMUVAT CHAPETE TO RADSEJ S KAMARATOM V KRCME A VESELO DALEJ IDE MA URVAT PROSIM O DAKE POVZBUDENIE NAZORY DAKJEM

adriana

A ako sa tváril? O čom ste sa rozprávali? Vieš, ten môj tiež nepriznal, že ma nechce stratiť, až potom, po čase mi to povedal. Neviem, nechcem to porovnávať, aby si si nerobila zbytočné nádeje, ak by to nevyšlo...každý vzťah je iný, ale nie je dobre, že sa stále trápiš.

ema20

ardriana,ved ja to mám tak podobne,vzťah som ukončila tiež ja a on zo začiatku nechcel a plakal ale teraz mám pocit že mu to asi vyhovuje a je rád....teda on mi stále tvrdil že to budem ja kto sa rozíde a že on by ma nikdy neopustil.
A ked sme sa potom stretli tak mi povedal že ma ešte ľúbi....a včera sme sa stretli znova ale len tak nachvíľu na pokec...

adriana

Emi,aby to bolo jasnejšie...vzťah som ukončila ja,on nechcel, ale z hrdosti mi to nepovedal,lebo vedel,že to aj tak nemá význam. Medzitým sme sa skoro nevideli,a ako neskôr priznal, vraj to bolo lepšie,lebo ma stále ľúbil. To, že sme to chceli vrátiť späť až po takom čase..jasné,tie city neboli také intenzívne ako na začiatku,ale stále tam boli,skryté...a stačilo málo,aby sa oživili. Preto viem,že to bola ozajstná láska,ked pretrvala tak dlho..len ju asi bolo treba viac rozvíjať.