Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

** manželka- kamaráti **

uuups

bobika ty si moj človek, ja mam 27r a moj manžel ako tvoj,okrem mileniek ale ešte aj festivaly a koncerty.Ale nechcem Jurike menit tému na "manželky pred rozvodom"pa

bobika.

uuups, dakujem. vieš to bude asi tým, že ja som už tiež rozvedená a on ma tiež za sebou svoje a obaja už mame malinko cez 30 avieme si vážiť prítomnosť jeden druheho. Ver mi, že aj tebe po rozvode bude lepšie. Ja som si tým prešla a to ked som sa rozvadzala som mojho ex milovala!!! ale nemalo to s nim buducnost: kamarati, pitie, milenky, agresia a dobre že som to urobila, teraz som štastná, Tebe želám to iste aj dvoj nasobne!!!

bobika.

my sme spolu stale, dokonca aj spolu pracujeme. a to sme obidvaja škorpioni :). ja som sa toho obavala ale je to super. A takto fungujeme už spolu cca 3 roky.Tak ptfuj, ptfuj aby som nezariekla....

uuups

No takto som to aj ja skúšala, lenže mna to po čase omrzelo aj kamošky sa preriedili-otehotneli,povydávali sa -mali svoje rodiny, tak som prestala chodit, ale moj drahý manželík mal vždy v zálohe aspon 4kamošov ktorý mohli kedykolvek.Takže to bolo z mojej strany len oddialenie problému.

bebabeba

ja by som nočné výpady s kámošmi veru netolerovala.alebo-dobre-nech je rovnoprávnosť-ked on,tak aj ja...či sa mu to bude páčiť...

uuups

Jurike.ja by som mu to otvorene povedala že ako si to predstavuje.ste manželia a takéto veci aby on chodil po nociach s kamaratmi do manželského života nepatria, ktorá si to nechá, nech trpí.Ja som koli tomu tiež trpela v manželstve a idem sa rozvádzat.nevrávim že tak 1-2krat do mesiaca-nech ide ale stále?no nech sa spamatá chlapec!moj sa spamatal,ale neskoro!

heheh

no to by ako vyzeralo, si to predstav, ako keby chodila za ním ho tahat domov, kamarati by cumeli na nu.. no to si veru neviem predstavit :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

** manželka- kamaráti ** - Fórum - ZDRAVIE.sk