Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akademia vzdelavania

Príspevok v téme: Akademia vzdelavania
adka*

Vopred sa ospravedlňujem za túto tému, viem, že sem nepatrí, nie je o zdraví. Ale viem, že tu sa dozviem vaše názory a skúsenosti....
Aké máte prosím skúsenosti so študovaním cudzých jazykov v akadémii vzdelávania? Oplatí sa to? Neviem sa totiž rozhodnúť, či sa na to dať, alebo nie. Vopred ďakujem za vaše príspevky.

joni_

ja mam skusenost ze najlacnejsia a aspom v PB velmi kvalitna je statna jazykova skola, studovala som tam nemcinu a nemozem si stazovat, boli hodne prisne kriteria na spravenie velkej statnice a presla som, takze z tejto skoly viem celkom dobre nemecky, za co som si vlastne ja v prvom rade platila, jeden sk.rok teraz stoji okolo 2000,- alebo 2500,- statnica neviem, za mojich cias to bolo 800,- teraz asi trochu viac

ajuška

Ja som cez nich študovala nemčinu, konkrétne to bol kurz Príprava na certifikát a bolo to výborné. Mali sme skvelého lektora, veľa sme konverzovali, cvičili sme sa aj v odposluchu. A ten certifikát som urobila na A.

ludmilla

francuzstina na Akademii vzdelavania nestoji za nic :(

chodila som tam jeden trimester, ale potom som uz dalej nepokracovala, lebo tie ucitelky nemali uroven (prisla som do kontaktu s dvoma ucitelkami Fj)

dokonca boli z nas dospelych studentov nervozne ked sme nieco nevedeli a aj na nas kricali - tak to co je za uroven.

Clovek sa tam chce po praci odreagovat, a namiesto toho zazije stres kvoli vyucujucej.

Inak nevyhoda Fj je v tom, ze tie ucitelky su zamestnane vo viacerych jazykovkach a teda ked som sa rozpravala s jednou kolegynou a tej zlej kvalite na Akademii vzd., tak ona tiez zacala vraviet, ze aku strasnu neuroticku mali na Francuzskom institute, ze tam vydrzala iba 2 lekcie - nakoniec sme zistili ze to bola ta ista co sme ju ohovarali :(

Takze fakt neviem kde by som nasla dobreho ucitela francuzstiny, ked uz ani na institute nie :(

fiona

nema niekto typ na dobru jazykovu školu v BA, ktoru ma odskúšanú, nejedna sa mi o žiadne certifikaty, len chcem udržiavať angličtinu aktivne, nie len pasivne. Na British Council su vynikajúce referencie, ale sú strašne drahi.

petulika

adka*, no vidíš, možno ti písal niekto úplne z iného mesta..ja by som sa tiež zaujímala, ako to je napr. v SE s tou anglinou?

adka*

Petulika, máš pravdu, takže ja som z NZ a akadémia má pobočku aj tu, takže tu by som chodila na tú anglinu....

petulika

adka*, a ty si z akého mesta? to si mala napísať! aby ti nepísal niekto z východu, keď si napr. zo západu:ˇ)

adka*

Ďakujem za vaše príspevky.
Dianka a do ktorého mesta si chodila na kurz?
Wowo, no ja som to chcela študovať, lebo dnes už takmer všade vyžadujú dva jazyky. Chcela som sa prihlásiť ako začiatočník na angličtinu. Lenže to nestojí najmenej, tak preto váham, či sa mi oplatí investovať.
Preto chcem poznať skúsenosti tých, ktorí to skúsili. Takže dík aj za tvoj príspevok.

wowo

na hodine som sa nudila. Hned som bola prijata do posledneho rocnika. Ked som videla cenu za zaverecne skusky som sa na to vykaslala.Nebolo mi to potrebne.Jedine ak chces ziadat stipko a niekdo chce certifikat.Ale percento uspesnosti dopracovat sa do posledneho rocnika }rozne dovody}je mizive a stoji to zbytocne prachy.Ucila som angl.aj bez certifikatu.To je rozne podla dovodu preco chces vediet angl.Pre osobnu potrebu by som zvolila ucitela sukromneho, alebo odisla von.Pre papiere tuto skolu.

dianka.1

ahoj, ja sa nájdem. pred rokmi som tam začala chodiť na anglinu. učila dr. kubišová, niečo fantastické aká tá bola učiteľka angliny. a učilo sa z perfektných skrípt, boli to nemecké skriptá pre cudzincov, veľmi vtipné a zaujímavé články. za pár dní sme začali všetci brblať anglicky. po šiestich týždňoch, čo bol prvý cyklus, to už malo celkom dobrú úroveň. potom som ochorela a bol koniec. už sa to nedalo dobehnúť, lebo to bol intenzívny kurz - každý deň dve hodiny. prešli roky a nebol čas. minulý rok som sa prihlásila znova, ale ani prirovnať! ani učiteľka nič moc, ale čo bolo najhoršie, knihy! už sa učí z headway, tie učebnice nestoja za nič, vôbec žiakov nemotivujú, nedá sa to porovnať s tými nemeckými skriptami. po prvom cykle som sa na to vykašľala a idem nájsť niečo lepšie. moja skúsenosť je taká, že veľmi záleží na učiteľovi a na literatúre z ktorej sa učí. teraz tam anglina nestojí za nič. škoda, boli kedysi dobrí.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akademia vzdelavania - Fórum - ZDRAVIE.sk