melir:)

minnie mys

Mne sa to naopak paci omnoho viac, ked ma svetlovlaska vo vlasoch melir, ci uz tmavsi alebo svetlejsi... Ale kedze si blond, tak si biely melir urcite nedavaj, to sa mi nepaci, vypadala by si ako ten carodejnik z Pana Prstenov, hehe :D (sice zalezi nakolko blond si a aky odtien)...Ale radsej nie. Naopak...vidis ja nesuhlasim s krishou, pretoze tmavy melir ti urcite ukaze dobre, ale tensie pramienky, a radsej viac...ale na tvojom mieste, kedze si to ides dat prvykrat (ten tmavsi) by som si dala tak ako hovorili, viac do ofinky a na cele haro tensie, ale nemusis ich dat uplne vela. a potom uvidis...A inak aj mne sa velmi lubi ruzovkasty melir v svetlych vlasoch...mne by sa taky nehodil, ale je to pekne. Podla mna ci uz sa rozhodnes tak, alebo onak, vlasy ti to nepokazi...len si toho nedaj prilis moc :)

hoska

mne sa paci ked ma blondinka taky trosku cervenkavy alebo ruzovkavy melir a trosku viac do ofinky take tensie paciky a na zvysok len tak pomenej a tenke..len neviem ake mas vlasy a ci by sa ti to hodilo...ale takto je to fajn

krisha

jaaaj..to som nechcela, mozno len mne to tak pripada, no nepaci sami tayto melir..ak ma baba tmave vlasy a da si spravit melir, je to ok. Mozno ty mas iny vkus a niekto iny ti poradi, ze je to dobry napad. A urcite ti paradi aj kadernicka, ci sa to hodi alebo nie.

lolipop1

tak teraz si ma uplne ze zneistila:(
no lebo minule mi prvy krat robila a dala som si stredne hnedu a skoro nic mi nechytilo resp po par dnoch to bolo prec tak preto som rozymslala fuuha tak teraz neviem :(

krisha

no ja by som si melir do takych vlasov nedavala, ked tak biely melir este, ale nie tmavy, lebo to moze vyzerat...ako by som to napisala...tak cigansky:-)