help meeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: help meeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pedro

POTERUJEM RADU ! AKO MAM ZBALIT JEDNU KOCKU , KED ONA JE O 3 ROKY MLADSIA A SPRAVA SA STRASNE SEBAVEDOME A NIEKEDY AZ NAMYSLENE ,ALE INOKEDY UPLNE NORMALNE (NIECO AKO JA )A SUPER SI SNOU POKECAM ,ALE NECHCEM JEJ DAT UPLNE NAJAVO ,ZE SOM DO NEJ . NO AKO BY TO VYZERALO KEBY SOM DOSTAL OD 15-KY KOPACKY , VED BY SOM BOL VSETKYM NA SMIECH . PODLA MNA SA JEJ TIEZ PACIM ,ALE ONA JE TEN TYP ,ZE KED NIEKDE PRIDE ,TAK SA KAZDY OKOLO NEJ MOTA . DIKY

safa

presne tak...volaj ju castejsie von,len tak si spolupokecajte a casom obaja zistite,ci to ma aspon nejaku buducnost...a o vek by som si nerobila hlavu...mam 20,frajer onedlho 25 a tiez mal dilemu,ci ho neodkopne 15-tka,kedze sa ma to v tom case opytal... :-) len pohoda, vyskusas a uvidis

pedro

NO VED SAK ONA SAMA POVEDALA ,ZE SOM PEKNY A ZE SA JEJ PACI AKO SA OBLIEKAM , ZE SOM TAKY PLAYBOYKO ,ALE ZE SOM NIEKEDY DIVNY A STRASNE NAMYSLENY

dragonka

hmm tak ona ako sebavedome dievca si predsa nebude zacinat zo sebavedomim chalanom a o 3 roky starsim ten vek uz medzi vami je a co som radila babam ohladom chalanov tak boli sebavedome vsetko vedeli uputat pozornost ale ked uz malo prist nieco viac bali sa

a bali sa presne toho co aj ty odmietnuta, tak ja by som na tvojom mieste si zacala s tou baboou a uvidel by si jak by to dalej pokracovala netreba sa bat vsak na svete nieje len ona jedina najdes si aj lepsie...

a nepodcenuj sa nejak s tym ze si skaredy alebo nieco ine
ak by ta aj odmietla tak by som to vyskusala mimo vsetkych jej kamaratov a kamaratky predsa len ked je s nimi je vzdy ina ;)
tak by som ju zavolala von kde budete len vy dvaja sami nie ze by to bolo nejake rande ale obycajna prechadza len vy dvaja popripade jej to letmo naznac a zacni sa s nou castejsie stretavat hned je to lepsie
len na nu moc netlac to je jedine coho by sa zlakla :))

tak ti prajem vela uspechu :))