Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tabletka rano po....

Príspevok v téme: tabletka rano po....
dadka222

ahojte vsetci.....viem ye tu tato tema uz bola ale aj tak....pred tyzdnom v sobotu som mala nechraneny pohla.styk..viem bola to sprostost ale kedye bol prelom piatka a soboty a v soboty a v nedelu boli u nas ako naschval zatvorene lekarne zobrala som si tabletku rano po az na treti den.uz je od toho presne tyzden a ja som stale nedostala krvacanie myslite si ze by som mohla byt v tom???ze tabletka zlyhala????nechcem mat dietapretoze si to jednak ani nemozem dovolit a pytam sa preto lebo ray som si tuto tabletku dala a krvacanie som mala na 5. den preto sa strasne obavam ze mi nezabrala uz mam z toho riadne myndraky uz pomaly neviem ani cia som strasne sa obavam ze som v tom.prosim poradte mi a neodsudzujte ma ze som sprosta a naivna a tak ale vazne mi napiste co si myslite aj o tejto tabletka a ci sa aj vam nieco take podobne stalo diky moc papa

dadka222

no samko r no to si:-))))ale neboj krvacanie sa dostavilo a je uz vsetko v poriadku takze si uz teraz davam vacsi pozor:-)))

samko r.

Dadka222. Ak tak dobre rátam, tak si mala v tom čase už neplodné dni.Takže by to malo byť v poriadku. Boh moj, už som ako tvoj menštruačný kalendár, že?

matia

ahojte 28.06 som užila tabletu rano po ešte stale mam strach že som tehotna aj ked som už mala menštruaciu aj v juli aj v auguste teraz mam dostať v sobotu ako je vlastne s tou nudzovou antikoncepciou je učinna inu neberiem toto je po prvy krat poradte

gejbriela

blbost ze su velmi velmi ucinne... ucinne su na 70% tie z lekarne...
ked pojdes priamo ku gynekologicke da ti lepsie, silnejsie, zaroven lacnejsie a tie uz ucinkuju na 99%, ale tie niesu volne dostupne, len u gynekologicky...

a este nemusis byt v tom, kludne mozes zacat krvacat az o dva tyzdne alebo az normalne vtedy ked maas cyklus...

fefea

do 72 hodin znamena do 72 hodin..ak si to stihla do 72 hodin tehotna nie si...tieto tabletky su velmi velmi ucinne preto by sa nemali jest ako lenitlky cize ak si to stihla urcite sa nemas preco bat

dadka222

no ja som to este stihla no bolo to az na treti den lenze aj tak mam obavy...priznaky zatial nemam ziadne no mam strach

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tabletka rano po.... - Fórum - ZDRAVIE.sk