Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

peklo

Je to smiesne.Klanaju sa tu len muzi zenam ,ktore obhajuju neveru.Verim tomu ,ze su to muzi co su ,alebo boli nevernici.Wanda je x ludi co maju ovela horsi osud.Nikoho akykolvek osud nema pravo ovplyvnit na tolko,aby ublizoval ostatnym.A ja sa tej zene ani necudujem,ze tak reagovala.Vacsinou ked ma niekto sok tak reaguje uplne inak ako niekto kto si uziva a je to pochopitelne.Ano ano je to len na nich dvoch ako budu zit svoj zivot hanbaty.No kazdopadne ak chce uzavriet tuto temu tak nech poziada admina o jej zrusenie a bude tu zase cistejsi vzduch.S polkonou Peklo

peter.

Wanda, ty si to napisala velmi dobre.
Aj ja ti dakujem za rozumny príspevok.Želam aj tebe veľa šťastia v živote. Raz aj ty budeš mať niekoho kto ťa bude milovať. Kto ťa urobí šťastnou a koho šťastným urobíš ty. Lebo mať po boku takú rozumnú ženu ako si ty, tak ten šťastný určite bude. Ahoj.

wanda 2

Už nechajte GINABU na pokoji. Čítali ste, že už nema rodičov? A to ma len 27 rokov. A ani jej priateľ nema rodičov. V živote zažili veľa bolesti. Čo ked to bol osud, že sa stretli, aby urobili jeden druheho šťastným. Prečo si myslíte, že im to nevydrží, že ju tiež podvedie. Nemusí to tak byť. To že sa manželke priznal a vybral si na svoj ďaľší život Ginabu, svedčí o jeho láske k nej. Veď si mohol úžívať ďalej dvojaký život. Ale manželke nechcel ďalej ubližovať klamstvom. Ano, ublížil jej tým že ju opustil, ale to sa stáva. Ona sa s tým musí vyrovnať. Bude to chvíľu bolieť ale rany sa zahoja a ona opať pocíti, že život týmto nekončí a začne sa usmievať .

Ginaba túto tému založila 14.7., prosila o radu. Dnes je 29.7. Jej problém sa vyriešil, je šťastná. Ako hovorí: ľúbi zo dňa na deň viac a viac. Teraz je len na nich dvoch ako budú žiť svoj život ďalej.

Tak do tejto témy by sme už nemali prispievať, lebo už sa len osočujete a píšete od veci. Veď toto fórum je o pomoci ľuďom v ich chorobách duševných a telesných. Tu už pomoc nie je potrebná.

mimusa6

Ginaba, kazdy to zobral preto tak, lebo si to nevysvetlila. A kedze ta zena je ta ktorej bolo ublizene, verejnost sa automaticky priklonila na jej stranu a teba odsudila. S tym musis pocitat a to coskoro aj vo svojom okoli....

perfektoo

som muz, mam 32.r a ani vo sne by ma nenapadlo,ze niektore zeny ako poniektore co ste tu,dokazu odsudzovat ked sa maju dvaja radi. je jedn,ci je ten muz rozvedeny, slobodny, zenaty. ved ak nie je stastny,potom je vsetko na prd. a ludia sa beru malokedy len z cistej lasky, nezijeme v rozpravkach. to by ste uz mali vediet vy mudrlantky

ginaba

mimusa - manzelka mojho priatela "vyvadzala" tak, ze mu o dvoch hodinach rano, ked sme spali naschval vyvolavala, posielala mu smsky, kde tvrdila ze je tehotna, pritom uz skoro dva mesiace spolu nespali. Vyvolavala aj vsetkym jeho kamaratom a tvrdila, ze ju zbil atd.. Proste "vyvadzala hluposti" a ak neviete o co ide, neviem preco tuto vetu beriete do argumentov!!!

kaja25

zaujimava tema...arina ma podla mna pravdu, moja mama otca ani po 20 rokoch manzelstva neprosikala a ani sa nevyhrazala, ked sa zalubil, sklamalo ju, ze proti tomu nedokazal bojovat a aj ked sa trapila, nechala ho ist, mala svoju hrdost a zohladnene jej to potom bolo podla mna aj na sude pri rozvode. Ak by ho aj ona na oplatku podvadzala aby mu ublizila, ak by nasla potom svoju lasku s ktorou by chcela zit a s rozvodom by suhlasila, myslim, ze otec by to pouzil potom proti nej a delba majetku by bola asi komplikovanejsia...Takto sa s tym moja mama pomaly zmierila a ja dufam a drzim jej palce, aby este niekoho stretla, kto vyplni dalsiu etapu jej zivota ked pomaly pojde na dochodok a bude si uzivat vnucata. A mozno to bude taky chlap, ako exmanzel tej otcovej novej, lebo ona bola tiez vydata...

peklo

Mily ,alebo mila Perfekto!
Po akom partnerovi tuzis?Po takom co ti je verny?Co ma jasno ,ze ty si ten s kym chce zostarnut?A podla toho sa aj sprava?
Ja si myslim ,ze ten kto nas ma moze byt stastny.Moj manzel to tu cital ja nemam tajnosti a suhlasí so mnou.Vyjadril sa len v tom ,ze to nema zmysel takym ludom co to pachaju tu vysvetlovat.Ano asi ma pravdu,ale pre mna to ma zmysel postavit sa za manzelku dotycneho.A na margo manzela-podvodnika je to tak ma vacsi podiel viny.On bol uz viazany zakonom a teraz si uzival s inou.A to ,ze slo zo zaciatku viac o sex ona sama nepoprela.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je zenaty.. - Fórum - ZDRAVIE.sk