Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

ginaba

peklo prosim ta nepis sem, iba su tu zbytocne hadky. Tvoj nazor uz poznam a respektujem ho. Inak s tym mojim je zatial vsetko v pohode (pre tych co sa pytaju) :) v stredu ideme na dovolenku

peklo

Goyo aj ty kasli na to a nevypisuj tu aj tak si na smiech.Ako som pisala tak budem tu pisat kym to budem citit a bude sa mi chciet.Ked usudim ,ze uz sem nechcem pisat prestanem.

ooo

kto je horsi manzelka co napise ze ta vydata matka tiez dvoch deti a muza co ide na nocnu aby sa onu postaral je kurva vy ste nezazili tu bolest co ja a bohuzial aj moje deti aj ked su pomaly dospele myslite ze netrpia ktora je lepsia ktora je to falesnica a jej muz nic netusi handra je to

peklo

Peter je zaujimave aky si mudry.Si ma tak ohromil ,ze mi je to az smiesne.Akosi si protirecis na jednej strane tu hecujes proti mne a na druhej strane tu chlacholis aby si tu nik nanadaval.Niesom stara a ani panna.Ziarliva tiez niesom ,ale ostrazita urcite.A ked moje prispevky nik necita tak ako vies co sa v nich pisalo?Ja mam pocit ,ze tu uz nebojujem len proti moralke ,ale proti hluposti.A to je boj ,ktory sa neda bojovat,lebo hlupy sa nechce poucit a pcuvat a rozmyslat.Necitim inteligenciu od teba tak usudzujem ,ze nema zmysel sa s tebou zaoberat.A este k tomu ako sa ja vyjadrujem.Urcite nie vulgarne!!!A od zaciatku tu prispievam iba pod nickom peklo.Vase upodozrievania a domyslania su naozaj smiesne a hlupe.Ale viac ako neveru uz riesite mna.Nech sa paci.

monca123456

No na jednej strane sa tu ľudia zlostia z toho, že tu píšu deti a pýtajú sa na kraviny a na veci na ktoré majú ešte čas, na druhej strane aj napriek tomu, že to je verejné fórum, tak si tu hocikto dovolí napísať hocičo... veď klávesnica toho veľa znesie a "detské oči" tiež, ale to tu už veľmi nepatrí...

peter.

cau monca! je polnoc a ty este nespis? no ano ja nemožem, tak si tu čitam temy a prispevky, ale som zhrozeny ako sa tie "dobre manželky" vyjadruju. nie som anjel aj ja si obcas zahresim, ale nie na takeho koho nepoznam a nie na verejnom fore.