Svbenie,velmi prosim pomoc:(

Príspevok v téme: Svbenie,velmi prosim pomoc:(
nadkaaaaa

ahojte zeny.mam taky problem,niesom si ista ci su to kvasinky ale uz druhy den pocitujem silne svrbenie v posve,vytoky nemam ani ine problemy lem to skrabanie.opalovala som sa a mala som velmi dlho mokre plavky moze to byt z toho?gynekologa by som navsitila len v najnutnejsoom pripade,neviete ako sa toho zbavit?:(...prosim pomozte..dakujem pekne:(

lenuska2

ahojte..aj mna trapi svrbenie co s tym mam robit? mam len 16 a ku gynekologicke ist nechcem. je to velmi neprijemne-to svrbenie...pomozte mi prosim

jaja

no neviem, ci ti biely jogurt pomoze. uz davno bolo dokazane, za laktobacily z neho nemaju schopnost sa naviazat na posvove steny, to je len taky blud...

nadkaaaa

a s tym bielym jogurtom´...on sa dostane len ku vchodu alebo by som ho aj dnu mala dat? pouzivam te tabletky aj vyplachy uz treti den,svrbenie uz necitim,v noci kludne spim ale ked idem na zachod a utriem sa este stale tam citim take posteklenie...este mam 3tablety aj 3sacky na vyplach tak dufam ze to zaberie

vrabčiak

Kúp si v lekárni FEMIGEL s čajovníkovýcm olejom - super vec - sú to také 3 tubičky, alebo 4, podľa balenia a pomôže to od svrbenia, ale to je naozaj iba rýchla pomoc, ak by to neprestávalo, alebo sa pridružil výtok a sčervenanie treba k lekárovi. Ale toto ja používam po kúpaliskách, plavárni a občas preventívne, alebo po sexe. Je to fakt dobré.

vierka

Nečítala som vaše príspevky,možno to tu už bolo napísane.Veľmi dobre pomáha biely jogurt dať na vložku a priložiť/normálne ako pri menzese/.

nadkaaaa

no probiotika uz uzivam a cukor som obmedzila minimalne...a uz sa citim viac menej dobre a to lem po dvoch davkach:) asi to nebolo nic silne ,... dakujem wam vsetkym za rady:)

panča

ak si ciltivejsia, problem ti moze sposobit aj lubrikant na kondome.Ak by sa ti problemy vratili, treba pridat aj ine opatrenia -ziadne tanga, farebny alebo parfemovany wc papier, parfemovane vlozky, znizit spotrebu cukru a uzivat probiotika

panča

je normalne, ak z teba vyteka biele (zvysky tablety), prip. oranzove (pri silnejsej mykoze mozes dokonca aj jemne krvacat)

deeee

bola som, v januari na preventivke a vsetko bolo ok. Ja som sa naposledy kupala v polovici juna, takze z toho to asi nemam, ale ty mozes. Vela stastia

nadkaaa

a u gynekologa si medzitym vobec nebola? ja som citala vela sposobov ako sa tym nakazit,neviem ci su pravdive.ale vraj to moze byt aj z mokrych plaviek a ja som sa nedavno opalovala a mala som ich dost dlho.