Svbenie,velmi prosim pomoc:(

Príspevok v téme: Svbenie,velmi prosim pomoc:(
nadkaaaaa

ahojte zeny.mam taky problem,niesom si ista ci su to kvasinky ale uz druhy den pocitujem silne svrbenie v posve,vytoky nemam ani ine problemy lem to skrabanie.opalovala som sa a mala som velmi dlho mokre plavky moze to byt z toho?gynekologa by som navsitila len v najnutnejsoom pripade,neviete ako sa toho zbavit?:(...prosim pomozte..dakujem pekne:(

nadkaaaa

tak myslim ze tieto tablety v skutku zaberaju:)dneska v noci som uz kludne mohlaa spat,vobec som sa nezobudila:)steklenie je uz minimalne lem pri pohybe troska drazdi.Doberiem te tablety a myslim ze to uz bude v poriadku:)dakujem za radu ete raz.V sobotu idem do anglicka tak dufam ze sa mi to nevrati.Tie iste lieky by mali mat aj tam nie??

panča

tak drzim paste, nech to zaberie ( a pripadne skus pridat probiotika, pomozu Ti skor obnovit prirodzenu bakterialnu floru v posve)

nadkaa

dakujem pekne za rady:) bola som v lekarni a kupila som si ten roztok na vyplachnutie a len raz som sa zatial oplachla a uz je to svrbenie ovela znesitelnejsie...kupila som si aj tabletky Candibene lebo Canesten nemali a dneska vecer pred spanim si idem dat prvu,dufam ze sa uz konecne poriadne vyspim:)zajtra napisem ze ako mi jee,ci mi to pomaha a tak.dufam ze sa to vylieci:)

panča

to co som ti odporucala, je v predaji bez reeptu a je to ,,ako prva pomoc". Dnes som dokonca citala reklamu, Canesten ma uz viacej foriem, dokonca aj 1-tabletrovu formu. Poskodit ti to nemoze, ale nie je to zadarmo-ak mas moznost ist k lekarke, tak radsej chod

majkaM

ahoj...ja s tymto mam dost skusenosti. Ked uz hovoris o tych mokrych plavkach tak to je najväčší zdroj tychto gynekologických problemov. No a ja som mala to iste co ty. Sla som ku gynekologovi. on ti predpise mastičku- ak si panna alebo vaginalne tabletky- ak nie si panna! Alebo som si raz kupovala aj sama mastičku fungicidin v lekárni! stojí asi 40 sk