Skusenosti - kurz

Nikol666

Ahoj :) ak chceš kvalitný a ozaj dobrý kurz tak sa pozri na makeupinstitute.cz . Myslím, že sú v česko-slovensku najlepší a to jednoznačne. Majú množstvo typov kurzov po ktorých absolvovaní získaš uznávaný certifikát a naučíš sa najnovšie techniky aké sa používajú a zoznámia Ťa s najmodernejšou kozmetikou na trhu. Určite choď do tohoo

Sabinka 852

Kurzy líčenia robí aj youtuberka Patty image. Tuším v Bratislave alebo v Košiciach. Treba sa u nej informovať. Vážne krásne líči a žienky čo boli u nej na kurze si to veľmi chvália. Ak by si hľadala kvalitné štetce na začiatok odporúčam notino.sk ( starý parfums.sk), mám pre teba aj zľavu na nákup :) www.zlavove-kody.sk

Sona Hylova

na kurze sa vela veci clovek nenauci,preto tazko doporucit,po kurze som sa chodila doskolovat ku jednej milej pani do kozmetiky inge,inak by som nemala odvahu zacat hned pracovat

halibaba

vies nepisu ti preto lebo si napisala len kurz a nie konrektne coho, takze nikomu sa tu nechce prist, ja napr som rpisla len zo zvedavosti lebo by som brala dizajnersky kurz