Mam po styridsiatke a je mi fajn

kuko1

Ahoj 43,
práve som mala super obdobie lebo sme mali stretnutie po 25-tich rokoch a tak som konečne bola s priateľmi s ktorými som mala strašne veľa krásnych zážitkov. Ešte som sa z toho nespamätala ...Začali sme si písať a možno budú častejšie stretnutia s tými najbližšími- aspoň pri kávičke. No možno to časom opadne...Musím priznať že ma to nakoplo a hrozne sa teším, je to také svetielko v tej mojej tme.

43

kuko,tak čo si vymyslela od vtedy?
mas nejake nove aktivity?
ja sa tiež neviem nejako rozhybat a niečo so sebou robit............a mam len 47 -:)

kuko1

Ženičky obnovujem túto tému. Aj ja mám po 40-tke a rada si vymením názory a skúsenosti.
Práve sa hľadám, nie som mladá ale ani stará. Neviem čo si obliecť a ako sa namaľovať...choroby sa začali objavovať. Deti sú veľké a nikto ma nepotrebuje..čo robiť s voľným časom? Každý deň si kladiem priblbé otázky a práve možno spolu s vami sa nám to ľahšie zvládne. Prečo tu? No neviem o žiadnej žienke ktorá by bola v mojom okolí a cítila sa tak sama.
Určite aj moje kamarátky z mladosti stoja niekde za záclonou a premýšľajú ako sa každý má dobre len ony sú samé...nikto však nezdvihne telefón a nevytočí číslo, preto že nechcú nikoho otravovať.
Kto chce ten si bude písať a koho tým otravujeme nech si skočí inde!
(Bežím k zubárke, ale podvečer sa tu pozriem )

tina145

Ahoj, dlho som tu nebola. Táto téma nebola zakladaná s tým, že 40-ka je najkrajší vek. Zle ste to pochopili, písala som, že mám po 40-ke a je mi fajn. Áno, mám svoju rodinu, priateľov...Chcela som si len tak pokecať a vymieňať skúsenosti, alebo poradiť,hoci aj tým skôr narodeným, či požiadať o radu, vymeniť si nejaký overený recept...nič viac.

riava

Nemyslím, že je niektorá téma zbytočná, ak sa pomocou nej niekomu aspoň trochu pomôže, hoci radou alebo len tým, že si ho vypočujeme...

delphia

najkrajsi vek???? a taka dvadsiatka, ci tridsiatka preco nie je najkrajsia? ano, zivot je v plnom prude, ale ani zbytocne si nahovarat nic netreba. kazdy vek je krasny ked sme zdrave, mame pre koho zit a sme lubene a lubime. takze zbytocna sugescia a sebaklam nie je namieste. clovek ci je stastny alebo nie, to vobec nesuvisi s vekom.

lilliana

Aaale a čo táto téma zapadne prachom???
NiE! Tak píšte ako sa máte?
Toto je najkrajší vek. Netreba vzdychať ale žiť;o)