Mam po styridsiatke a je mi fajn

alexa 222

Tak čaute baby, dnes som prišla domov z nemocnice. Operácia prebehla našťastie bez problémov, bolesti nemám žiadne. Ešte musím čakať na tie výsledky z histoógie. Pýtala som sa lekárov aj na tú maternicu. Bolo tam veľa starších žien, ktoré už mali vonku všetko a teraz im robili plastiku. Lebo keď lekári odstránia aj maternicu, potom klesá dolu aj močový mechúr a ženy trpia na inkontinenciu.(samovoľný únik moču).Takže tá maternica má v tele význam, že drží pohromade aj ostatné orgány. Ale som rada, že už to mám za sebou, počasíčko bolo dnes nádherné, takže som hneď absolvovala jarnú prechádzku. Bol to vynikajúci balzam na dušu. Nemôžem ešte zabrať na plno, musím sa trošku šetriť. Tak Vám všetky babuľky ďakujem za psychickú podporu, pomáha to.

43

hanuska ja som z tych mojich klbov uplne zufala.ako som pisala bola som u ortopeda,ten povedal z emam ist na neurologiu,bola som teda na neurologii a tam mi zase povedali ze simam porobit vysetrenia sona brucha lebo ze sa im to nezda len na chrbticu.ja som presvedcena ze je to bud klb alebo pricviknuty nerv na chrbtici,ale nemozem si pomoct.tie najvacsie bolesti uz mam hadam za sebou.nemohla som sa ani pohnut lezala som s palcom na zemi.nic mi nezaberalo od bolesti.fakt kto to neprezije ,tak nevie o com hovorim.teraz nemozem chodit poriadne,nohu mam ako ochrnutu,bedrovy klb a kolenoma boli jak slak.ale je to samozrejme lepsie ako min tyzden,tosa neda ano porovnat.ale v podstate stale neviem co mi je.mam kopec liekov ,este chodim na injekcie ,ale kto vie ci sutie lieky spravne ked nevedia co to je.mohla by si mi hanuska opisat co je tebe a ako toteba bolieva.nech mam aspon co porovnavat.dakujem

hanus.ka

Som ja ale šikulka! Dákážem poslať aj prázde políčko. Ahojte baby. Už som dávno nebola na nete ale vidim že ste tu stále niekto. Konečne sme po dlhej zime sliniečko nás dufam nabije energiou, vitamínom D čo my tak potrebujeme spolu so 43 . Ach tie klby. Nedaju pokoj ani v noci, chodim po meste a prestanu ma posluchať.... Dobre viem čo prežívaš. Len nás to postihlo trošku zavčasu. Ale chorobu si nevyberáme. Inak čo budete piecť na veľku noc?

invero

mile zienky zdravim vas vsetky,dlho som tu nebola,ale vzhladom na pokrocilu hodinu vas len pozdravujem a som rada,ze to tu stale funguje-zajtra napisem.dobru nocku.

tina

Alexa, budeme ti drzat palce!
Baby skuste trochu zmenit stravu-vela chorob je prave z nej + stresov. Je taka blba doba, clovek nevie, co ho caka, tak aj stresom sa nevyhne, hoci tie su asi najhorsie. Aspon, ze pocasie ma byt lepsie, ma byt dokonca 22 stupnov-konecne!!!!!Ja velmi zrelaxujem, ked idem do aquaparku-boli sme v sobotu a bolo super, ale den predtym som si holila nohy a teraz ma to z tej chlorovej vody svrbi, ale to je nic, proti vasim problemom. Zienky, skuste rozmyslat pozitivne(sa to povie, ja viem :(( ), ale nic ine vam nezostava.43, aj ja mam na prsnikoch uzliny, mam pit caje z nechtika.Nastastie mamograf aj gynda boli ok. Tak zatial papa a hore hlavu, budem na vas mysliet!

alexa 222

43 díky za podporu, že to my žienky po štyridsiatke nemáme ľahké. To nám ešte len začnú pribúdať choroby a pritom sme v tom najproduktívnejšom veku. Ešte sa cítime celkom fit, ale to naše telíčko nám dáva jasné signály, že už treba spomaliť. Dám vedieť ako to dopadlo. Keď som si bola pre tie výsledky z cytologie, myslela som, že skolabujem. Na prehliadky chodím pravidelne a teraz ten šok. Môj gynekolog mi povedal, že to majú každý mesiac aj 3 až 4 ženy, ktoré majú zhoršené to cyto. A že sú ešte oveľa mladšie ako ja. Ach tie vírusy.. Len si každá dávame otázku odkiaľ a prečo?

43

alexa 222 ja by som rozmyslala ako ty.ked uz mam deti tak by som si dala maternicu von.na hormony vplyvaju vajecniky a nie maternica.samozrejme lekar ti najlepsie poradi,ale stale mat nervy z tych kontrol tak to je na mna napor jak slak.konizacie sa bat nemusis,nie je to nic hrozneho.ale stres je to samozrejme hrozny.drzim palce!

alexa 222

No dobre vecernica, budem tuho o tom rozmýšľať, poradím sa aj s lekárom, ktorý ma bude operovať. No asi to nie je také jednoduché ako som si myslela. Díky za radu, nikdo mi k tomu nevedel nič bližšie povedať.