Mam po styridsiatke a je mi fajn

tina

Zabudla som este, dcera sa ma fajn, ale asi ju nieco chyta, lebo zacala kaslat a mala teployu 37,4, tak som jej navarilapolievku, dala lieky a uvidime...mozno ju zajtra necham doma, a potom su prazdniny. Horsie je, ze chcem ist k nasim, tak dufam ju nejako vykurirujem. Rozmyslam, ci mame ist vlakom alebo autom...Aj ja zelam tvojej rodinke len to najlepsie a drzim synovi palce, nech si najde pracu, ktora by ho bavila! Ty sa pekne kuriruj a ak budes mat cas a chut, tak sa ozvi. Papa!

tina

No slava!!!!Uz som sa bala, ze sa nieco prihodila, tak som rada, ze si sa ozvala a ze je vsetko ok.
Ja som dnes bola na gynde, tak som mala dobre vysledky, po tej diete sa mi to normalne zlepsilo, lebo som mala od porodu nejaku ranku a dnes mi lekar ukazoval, ze je to ok. Invero, vysetrenia rozhodne nezanedbavaj, budes kludnejsia, ked budes vediet, ze si v poriadku. Ja som to v poslednej dobe trochu odflakla a veru som sa aj bala, teraz mi je ovela lepsie.Ja mam ist na sono kvoli tym uzlinam za pol roka a na mamo za rok. Neviem, ci to nie je skodlive ,ale na buduci tyzden idem domov k nasim a brat aj ujo su lekari, tak sa ich spytam. Veru je to pravda, uz sa tu vela bab dlho neozvalo, zostali sme tu v poslednej dobe so 43. Vlastne sme si este chvilu pisali s nahnevanou :)))Tak idem este nieco porobit do prace. Budem rada, ked sa ozvete. Zatial papa!

RNG

pripominam tym, co maju rozne problemy spojene s prechodom, najma "zima/teplo", zhromazdovanie vody a zle hospodarenie s mineralmi veduce k osteoporoze, ze branim potravinovych doplnkov, ktore obsahuju diosgenin, polotovar na hormony, sa tato situacia zlacne zlepsi velkej vacsine. Yam, divy, mexicky(dioscorea vilosa)v davkach 2x1 gram vacsine pomoze.

invero

babulienky vsetky co ste sem prispievali ozvite sa ako sa mate a tesime sa a vitame aj druhe,ktore sa maju alebo chcu mat fajn,dajte nam recept cmuk

invero

Ahoj Tinka,veru som velmi dlho nebola na tejto stranke,vlastne na PC.
A chybala si mi.Len som to tak prebehla a ako vidim udrzujes tu ohnik,vdaka ti aj za to ze si si na mna spomenula a nezabudla,je to od teba velmi mile.Som velmi rada,ze si mala ten mamograf v poriadku,aj ja som bola pred rokom a mala by som ist aj tento rok na kontrolu,nemala som tam nejaky utvar,ale nejaku zhrubnutu mliecnu zlazu,zrejme z dovodu ubudajucich hormonov a tak to treba sledovat.No Tinka ja ti neviem,ci je to dobre stale ozarovat,neviem sa rozhodnut ci tam mam ist alebo nie.Ved aj to ozarovanie nie je dobre tak casto robit.Zdravotne sa citim ako tak,ta moja chcoroba trochu drieme,ale momentalne som nejaka nakapata,sople jak traky a hlavu jak melon.Mama sa drzi,syn po navrate zo sveta robotu nema a dcera je na vyske v BA a ma tento rok statnice,takze sa trapime vsetci s niecim.Len,aby mal pracu a mali sme z coho zit.Poviem ti je to hroza s tym prepustanim.No su aj horsie veci na svete,myslim nedavna tragedia.Smutne a hrozne.Ako sa ma tvoja dcerenka a ty ????Maj sa veeeelmiiii pekne a hlavne bud zdravucka a stastna s celou svojou rodinkou.Cauko

tina

Ahojcek, tak konecne som si aspon trochu vydychla, lebo na sone mi lekarka objavila uzliny pod pazuchou-vraj mozu byt zo stresu, nedostatocneho pitneho rezimu alebo precodenych chripok-tak baby pozor na to. Vcera som dostala vysledky z mamografu a ten je ok, tak som rada. Dala som si zavazok, ze budem zdravsie zit a viacej sportovat-zajtra idem na aerobic. Dufam, ze toto zimne pocasie uz cim skor skonci :(( Invero, kde si???? Dufam, ze mas len pocitac mimoprevadzky...tak zatial papa!

43

ahoj kamila,ja mam sice "len 43" ale problemy s menopauzou mam uz 3 roky.po operacii vajecnikov som sa citila chvilu celkom v pohode ale asi po pol roku som zacinala mat problemy s tlakom,s uzkostou,navaly tepla,a hlavne co mi vadi je ze mam v kuse mokru hlavu a velmi caste problemy so spankom.este sa ani nezacnem poriadne hybat a uz mi tece po temene.lekari mi davali HSL ale ja som kvoli onkologickym problemm v nasej rodine odmietla a vlastne nasledne na to iny lekar mi aj povedal z eu mna len v krajnom pripade.chodila som na homeopatiu a riesim to aj nadalej prirodnymi metodami.hlavne som vela zacala cvicit a pijem rozne caje a doplnky vyzivy.je to uz lepsie po psychickej stranke tak sa tesim.skus aj ty skor ako nabehnes na hormony nieco take.

tina

Ahoj Kamila, no ja take problemy este nemam, ale ked ich budem mat, urcite budem pit nejake caje a brat homeopatika. Skus sa poradit s gynekologom, nech ti da nejake lieky. Tazko mi je radit ti, ked s tym nemam skusenosti. Ja mam zmeny nalad pred menstruaciou, vtedy mi najviac pomaha cvicenie.Moze to byt aj touto dlhou zimou, sme malo na slnku a viacero ludi co poznam,ma z toho uz depky.Papa.