Mam po styridsiatke a je mi fajn

kamila49

Mám 49. Do minulého roka som necítila žiadne zmeny, žiadnu menopauzu.. Posledné 3 mesiace mi dali zabrať - citový stav, nálady.

43

tak od tial byvam velmi daleko!
ale vyskusaj a potom porovname ci sa oplati cestovvat.ved aj lyzovat chodime nie pri dome.
korcule som si kupila pred 2 rokmi s vyhliadkou ako budem so sestoru chodit zhadzovat kila.padla som hned pri dome a viac som s ana ne ani nepostavila.ale baby vravi aze je to super aktivita podobna tym bezkam.tak este vyskusam bezky ked sa nezrypem hned pri dome,chi,chi.
prajem krasnu nedelu !

tina

43, tak bezky by ma mozno bavili. Ja som teraz chvilu necvicila, bola som chora. V stredu uz konecne pojdem na aerobic a ked sa umudri pocasie, tak zacnem behat a konecne vyskusam aj nove kolieskove korcule, tak sa dufam hned nestrepem :)) Neviem,ako daleko byvas od Uherskeho Brodu, ten aquapark je tam. Ked ho vyskusam, podam hlasenie, ako bolo. Peknu nedelu!

43

tina,my chodime v nedelu zase do Salyb.je to od nas tiez asi tak hodinu cesty ale je to tam celkom dobre a hlavne aj cenovo celkom vyhodne.pred tym sme chodili pravidelne raz do tyzdna do piestan,co je teda ovela blizsie k nam ale velmi to tam zdrazelo a v tych salybach je viac moznosti.ale dnes ani my nikam nejdeme plavat ani lyzovat lebo ideme po navstevach,ktore slubujeme uz asi od noveho roka.kazdy vikend sme isli lyzovat tak sme sa vzdy ospravedlnili ale teraz ked tak fujaci tak sme sa rozhodli splnit si aj taketo sluby.
a to ze ja tak sportujem,ti poviem som s anajprv musela donutit.bolievali ma hrozne klby aj chrbtica a starsne som pribrala.koncom min leta som si hovorila budem cvicit,ale az v oktobri som sa tam konecne dokopala.a teraz ma to uz viac menej zacalo bavit.zo zaciatku to boli len same svalovice a musela som sa nutit aby som sa tam vobec vybrala.na jar uz bud ekopec roboty v zahrade a okolo domu tak uz nebudem mat cas nato.chcem to este využit.a lyzovanie?ja som dlho veru vobec nelyzovala.moj muz lyzoval a ked boli deti male tak on bol s nimi na svahu a ja som dolu varovala veci vzdy.naucila som sa lyzovat ke dsom mala asi 36 rokov,uz ma prestalo bavit mrznut pod vlekom a fotit.a aj deti boli uz vacsie a moj manzel ma donutil aby som si pozicala lyze a vyskusala to.od vtedy velmi rada lyzujem aj ked nie som ziadny borec na kopcoch .je to super hlavne ked je krasne zimne pocasie.teraz by som chcela skusit bezky.uz ich mam kupene len topanky este nemam,tak hadam cez tyzden nejake kupim a vyskusam aj to.

tina

43, tak to je super, ze takto sportujes,ja nelyzujem, tak sedim skor doma :((Vcera sme sa boli prejst v kupeloch, ale bolo tam citelne chladnejsie ako v meste, tak sme toho moc nenachodili.Je tam novy termalny bazen a da sa tam kupat aj teraz, ale mrzlo, tak sme o tom ani neuvazovali. Nasi idu teraz plavat a ja im ticho zavidim, kedze mam svoje dni :(( Tesim sa vsak na dalsi vikend, lebo som zistila, ze asi hodinku cesty je na Morave novy aquapark, tak ho pojdem otestovat.Hodinka tam,2 hodinky pobyt,hodinka nakup-ked vsade hlasaju, ze sa tam oplati nakupovat, hodinka cesty domov =5 hodin, tak havino to prezije bez ujmy. Pocas tyzdna byva tak 6 hodin sam. Potom napisem,ako bolo:))Co sa tyka upratovania, niekedy sa mi chce upratovat a niekedy mam k tomu uplne odpor a musim sa premahat. Ovela radsej varim, ako upratujem, s tym problem nemam.No a cim je clovek starsi,tak ma aj menej energie, pribudaju choroby...no ale my sme este mladice, tak vsetko stihame :)))))papa

43

ahojte,zdravim vas.tina,ja som sa teraz v tomto zimnom obdobi prehodila na zimny rezim.vela chodim do telocvicne a hlavne chodime lyzovat vzdy ked je trochu casu.cez leto na taketo aktivity nemam cas,tak som si uz oblubila aj zimu.ale bez ohladu na tieto zaluby zimne aj ja sa uz tesim na jar a leto.vzdy si hovorim co vsetko zase porobim cez zimu a ta uz pomaly konci a ja som zase nic zo slubeneho nesplnila.nejaka som zostala pohodlna alebo leniva?! :-} idem si radsej zacvicit akoby som mala doma zehlit ci upratovat skrine.no hruza,nic nestiham je to vekom alebo tou lenivostou?a inak baby chybate mi,ozvite sa castejsie,ked mozte.ako je to s vami,v stihate tak ako kedysi?

tina

Ahojte, dlho ste sa neozvali. Invero, dufam, ze sa nic vazneho nestalo. 43, kde si sa stratila a Hanuska...Ja uz mam tohto pocasia dost, som akasi mrzutejsia, chyba mi uz slniecko a dlhsie prechadzky v prirode. Zima nie a nie skoncit.na druhej strane, cas mi hrozne rychlo leti, tak sa hadam toho tepla uz dockam.No su to ozaj len take male problemiky :))neviem si predsatvit ludi, co prisli z dna na den o pracu...musi to byt velmi tazke. Clovek nikdy nevie, co ho postretne, mal by zit naplno a tesit sa aj z malickosti, no niekedy sa jeduje na blbostiach, co nestoja za to.Tak babenky, dufam, ze ste v pohode a ked si najdete aspon trosicku casu,sa ozvete.

tina

Ahojte, tak uz mam vysledky z prehliadky, vsetko je ok, az na cholesterol-6,2 tak si budem musiet davat pozor na to, co zjem, aj ked si nemyslim, ze sa stravujem az tak nezdravo. Stres mam denne, tak asi ten k tomu prispieva a mame to aj rodove. No dam si pozor na jedlo, vraj pomahaju grepy, hliva...Invero, dufam, je vsetko ok, ked si sa neozvala. Zdravim aj ostatne!