Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam po styridsiatke a je mi fajn

nahnevana

mam po 40tke a tejto teme som sa skutocne potesila.
Ale bohuzial zvrhlo sa to na obycajne tliachaniny. Chodte kdesi na azet a tam si varte a pod.
Tu hlada clovek nejake rady, a nema cas sa prehrabavat medzi varenim , pranim, vyletmi a pod k niecomu uzitocnemu.
Ak mate skutocne po 40tke,tak by ste mali pochopit.
zakladam novu podobnu temu, dufam ze bez zbytocnych kecov

tina

Ahojte! No, ja som si vymyslela taky recept- kuracie prsia nakrajame na kocky alebo pasiky a na panvici na oleji rozpustime PL medu, pridame maso ,vegetu a dusime. Najprv pusti stavu, neskor,ked sa vypari, treba miesat, lebo maso sa zacne rychle pripekat.Teraz uz ide moj vymysel-potom do toho pridam mandle-mozu byt lupienky alebo aj mlete ,premiesam a hotovo. Maso sa da dat na salat, rajciny...alebo jest s ryzou.Tiez sa nim daju naplnit tortilly...Nam to chutilo.Ked som to robila na obed s ryzou, tak este zvysilo,tak som to zmiesala a na veceru sme mali rizoto posypane syrom.Dcera ma uz vyhana-maly zavislak , nabuduce tu este nieco napisem. Zatial papa:))

43

ahojte dievčata.čo porabate?ja sa akosi nemožem vyhrabat z papierovania.euro nam nakopilo trochu viac roboty ako je zvykom.no čo už.
a načo sa tešim ja?
boli sme teraz na lyžovačke a ked je dobra lyžovačka ako bola tato,mam rada aj zimu.ale tešim sa na jar.ako začnu vykukat krokusy a primulky kvitnut.juj,už aby to bolo.a milujem obdobie,ked začnem vysadzat kvetinače všetky a čistit zahony.moj muž ma vtedy musi krotit,lebo stale mam malo hrantikov a furt sa este niekde niečo zmesti.no ale teraz ešte nemam upratanu vianočnu vyzdobu,tak sa chystam teraz cez vikend.dufam že to všetko postiham.
a inak ,baby,poradte čo varite každy den.ja som uz v koncoch.už ma vobec nič nenapada,čo každy den navarit.robim do večera a chodim hladna jak vlk,kym rychlo niečo navarim,tak sa napcham chlebom a to som si myslela,že tento rok prejdem na iny životny štyl a konečne niečo urobim so svojou vahou.poradte,ako to robite vy.krasny vikend všetkym!

hanuš.ka

Ahooooooooojte. Tak tinka aj ja sa už teším na jar. Tiež patrím k ludom, ktorí maju radi leto. Radšej 2 letá ako jednu zimu. S tým psíkom je to hotová " romantika". Ved mi aj on" pomáha " i ked len tak po svojom. Ale mala som takého psíka, že ked videl že okopávam v záhradke tak si priniesol detsku motyku , sice nemohol robiť to čo ja ale sa veľmi snažil. Skoda že vtedy ešte neboli kamery bol strašne roztomily. Ale do leta ešte veľmi daleko, ale dničky sa už snažia, su trošku dlhšie. Chystáme sa meniť okná, - teraz cez zimu - už sa "teším" na ten rozhádzaný dom. Tak zatial sa mi opatrujte.

tina

Ahojte, tak sviatky ubehli ako voda a mame novy rok. U nas cely den snezi, no ja sa uz tesim na jar. Zimu nemusim. Tesim sa ako si vysadim kvietky na balkone a budem tam popijat kavicku :))
samozrejme aj s havinkom a ten bude cely cas sledovat okolie a vetrit tym malym nostekom. Dievcence a vy ako?Na co sa uz tesite?

tina

Ahojte,aj ja vam zelam len to najlepsie v novom roku, ci uz v osobnom alebo pracovnom zivote a nech nam toto korespondecne priatelstvo vydrzi co najdlhsie :)) !

invero

ahojte tinka,hanuska,43,bolo mi za vami smutno,aj ked som tu dlhsie nebola,myslela som na vas,zostali sme tu len mi 4 prispievatelky,ale som rada,ze ste tu a ze ste v poriadku.Dodatocne vam prajem aj ja z celeho srdca to najlepsie vo vasich zivotoch,hlavne to zdravie a spokojnost a dakujem vam za gratulaciu k narodkam,veru uteka to,uz nie sme cucoriedky ale prazenice?????ako povedal pan Satinsky,poznate jeho knizne vydanie o zaradeni nasho zenskeho pokolenia?No ale aj taka prazenica nie je zla,co poviete?????
inak u mna vsetko po starom,sice sa necitim zdravotne bohvie ako,ale co uz,snad bude lepsie.
43 uplne ti schvalujem tvoj postoj,veru ten zhon aj ked nechceme na nas tlaci z vonka,z telky,kazdy sa nahana,nervuje,su to sviatky rodiny a pohody a pritom ta pohoda obcas nefunguje,stale mame nejake povinnosti a ked je rodina ku koncu roka na par dni spolu,tak to casto nejako neklape.Chodime na prechadzky a casto sa ozyva kde tu z bytoviek krik plac hadky.Na silvestra budte doma,alebo sa idete zabavat???zelam vam do noveho roku vsetko naj naj a uspesny cely rok aj s eurom!!!!!dnes bol v banke horor,rady jak za totaca.Snad to vsetko zvladneme.Ozvite sa babenky.

tina

Ahojte, tak ako dopadli sviatky?My sme sa dnes vratili od nasich. Trochu som sa obavala cesty, ale bolo nadherne, hoci mrzlo a Tatry boli cele zasnezene, tak sa bolo na co pozerat. Este Silvester a bude po sviatkoch.Krasny vecer!

43

ahojte 40-tničky!
pozeram že už tato tema pomaly ale isto zanika. alebo že by ste všetky boli v tom vianočnom kolotoči pečenia a upratovania?
ja už asi 3.-4. rok davam pozor aby som do toho nespadla až po uši.snažim sa robit zo sviatkov ,sviatky pohody a pokoja.upratujem zasadne priebežne a snažim sa velke upratovanie ako je umyvanie okien a pod robit aspon dva tri tyzdne pred vianocami.pečiem namiesto 12 druhov pečiva ako pred tym len nejakych 4-5 a to tak isto priebežne.večer zarobim cesto na druhy den poobede upeciem.deti mam uz velke takže mi ich nikto nepoje do sviatkov/ak ich dobre schovam pred manželom a pred sebou/nakupy tak isto uz nerobim ako pred tym.darčeky som kupila cez internet
a dalsie su viac menej "peňažne poukažky" a drobnosti co mi crnkne do nosa po potulkach na vianočnych trhoch.
presto všetko aj tak na sebe citim taku vianočnu nervozitu z toho ako každy sa nahana a lamentuje,že sa nahana.vcera sme boli cely den s manželom na prechadzke po okoli nasho mesta v prirode trochu ,potom sme sa zastavili na obed a pokracovali dalej a tak sme z toho trochu utiekli a nasali vianocnej atmosfery vonku.dufam že sa aj vam ostatnym podarilo vypadnut z toho nahanania a aj trochu oddychujete.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam po styridsiatke a je mi fajn - Fórum - ZDRAVIE.sk