Mam po styridsiatke a je mi fajn

tina

Anrieta, zober si to aj tak, ze ten clovek za vela nestal. Zatial si mlada, neviem, ci mas deti, ak ano, mas pre koho zit. Ak nie, mas o to viac casu sa venovat svojim konickom.Jesen je obdobie, ked mavaju ludia depresie, ale na vsetko je liek. Zaklad je, ze zijes, si zdrava. mozno by ozaj pomohol psycholog. Ja si depresie liecim sportom. ma po nom super naladu. Ak si sama, mozno by ti pomohol psik. vies kolko ludi spoznavam na prechadzke?Je to super zoznamovaci prostriedok. Je pravda, ze v styridsiatke sa zoznamuje tazsie, ako v dvadsiatke, clovek ma uz aj vyssie naroky, ale rozvodov je v tomto case velmi vela. Co takto si zalozit na tomto fore temu Som cerstvo rozvedena a zacinam novy zivot? :))Mozno sa tam ozvu zeny a chlapi, ktori su na tom podobne ako ty, tazko mi je radit ti, kedze ja som statsne vydata-zatial...Tak hlavu hore!

anrieta

vdaka, pridala si mi ukludnujucu kvapku do lyzice zivota.Len neviem kolko tych kvapiek este tam musim dostat aby to zabralo.

inka

anrieta to pohladenie chyba kazdemu .ja som pred nedavnom mala problemy sice nie s rozvodom ale mala som pocit ze som na vsetko sama.chybalo mi to pohladenie,pochopenie.vies co ,nakoniec ma to tak otravovalo az som zasla k psychologovi.liezlo mi na nervy ze sa trapim a dokonca trpim hroznym pocitmi a druhy si jednochu uziva zivota a nicim podobnym sa netrapi.a mozem ti povedat ze som bola tak spokojna ,ze som tam isla ,lebo mi velmi pomohol ten psycholog.jedine co som banovala ze som nesla skor.asi je fakt velmi dobre vykecat sa niekomu nestrannemu,sice ta nepohladka ale ukaze ti cestu a hlavne ti pomoze naucit sa zit sama so sebou.je to uzasny pocit"si mlada zrela zena a netrap sa tymi myslienkami.a hlavne nehladaj odpoved na tu otazku preco.aj tak ju nenajdes.niektore veci sa deju a len malokedy ich vieme ovplyvnit.hlavu hore a zivot bude krasny,neboj

anrieta

diki Tinka za podporu, mam teraz take obdobie nieco ako jesenna depresia, ci melancholia...??nieviem to rozlisit. Len sedim, snivam, nic sa mi nechce ked som doma a snivam o tom aj hentom...neviem sa prinutit robit nieco uzitocne :-( na to vsetko mi lezi v hlave moj ex a otazky typu "preco".ked si idem zacivit tak dobre, idem s kamoskami tak to je tiez len na chvilu a potom som sama a sama a sama a ziada sa mi pohladenia a porozumenia...

tina

Anrieta, mas to tazke, urcite zazivas smutne obdobie, ale ver mi, nie si este vobec stara. Je kopec rozvedenych muzov aj zien, len sa neuzatvaraj pred svetom, skus si najst nieco, na co si pri manzelovi nemala cas. Chod s kamaratkami na kavu, do kina, ci zasportovat si. Len nesed doma a nesmut za niekym, kto si to asi nezasluzi! Ked ti bude smutno, prid medzi nas, skusime ta podporit aspon slovom! Prajem vela stastia a neboj, cas vsetko vylieci.

anrieta

som cerstva styridsiatnicka a som cerstvo rozvedena. Hmmm:-( Kocky styridsiatnicky, dajte mi nejake zivotabudicske rady, prosim. Pripadam si uz stara na vztah a zacinanie niecoho noveho...este som sa nezmierila so starym sposobom a asi sa to ani tak skoro neda hodit vsetko za hlavo. Je to este hlboko hlboko vo mne ten moj...cakam na slovo co je lepsie ako liek :-)

hanuska

Pekný den všetkým. Invero moja dcéra bola asi pred dvoma týždnami sice iba v Miláne ale po tejto stránke tam bolo všetko ok. Verím že to tak bude aj v Ríme. Ale - opatrnosti nikdy nie je dosť. Prajem nech máš len tie najkrajšie zážitky.

tina

Ahoj Invero, neboj, hlavne si daj penizae na take miesto, aby ti ich nemohli ukradnut. Ja ked idem s manzelom, tak ma financie na starosti on a vacsinou si zoberie penazenku do nohavic alebo ak ma vetrovku, tak do vnutorneho vrecka. Verim, ze vylet bude nadherny, v mladosti som boal zblaznena do Talianov, hrozne som mala rada pesnicky Umberta Tozziho-haha, snivala som o nom a predstavovala si ho ako krasneho,vysokeho ciereho chlapa.Ake bolo moje sklamanie, ked mi kamaratka zohnala jeho fotku a bol maly skaredy a rysavy :))Ach jaj...No ale uz ma to s Talianmi davno preslo a co je zaujimave, tak som bola vsade mozne po Europe, ale v Taliansku nie. Tak prajem krasny vylet plny iba tych najlepsich zazitkov!

sandrita

Invero-ohladom Rima-ja som bola pred par rokmi,bolo nadherne,tiez nas upozornovali ze sa tam velmi kradne.
Ale netreba sa bat,drzat kabelku,nenechat aby sa niekto moc priblizil,proste vsetko sledovat.Ja teda som bola viac krat a nemozem povedat,ze niekto sa pokusil.Vela som cestovala aj po inych krajinach.
Rim je uzasny-tie historicke pamiatky....
Nas upozornovali na zeny-jedna sa chce s vami rozpravat alebo ponuka tovar a druha ukradne kabelku,ale ako vravim-mat kabelku pevne v rukach-teda na pleci lepsie,a byt ostrazity...a zaroven rozplyvat sa nad krasou Talianska-prajem krasny vylet.