Mam po styridsiatke a je mi fajn

Tina11

Ahoj 43, tak posledny darcek som kupila vcera,napecene mam linecke pecivo, orechove rozky, sladke s mandlou a slane syrove.To staci, kedze ideme k nasim. Este mam kupene take karamelovo- skoricove z Lidla. Tie bolesti su uz mensie, ale akosi sa mi nechce schudnut, mam 2,5kg +, tak su mi niektore pulovre tesne, mam co robit a este idu sviatky. No viem uz ako na to, tak sa snad vzchopim a zacnem makat a menej jest. Jest ani nejem vela, ale nepravidelne , a to je ta chyba! Chodili sme aj do Aquparku, boli sme tri nedele po sebe, ale viac som tam oddychovala,ako makala. iba minuly tyzden bolo viac ludi, tak som sla miesto relaxacneho bazenu do plaveckeho a dala som si 34 dlzok bez oddychu dost rychlym tempom. No a po plavani sme si dali vyprazany syr, tak, tak :))No dost uz o vahe. Tesim sa k nasim, tak dufam vyjde pocasie!Zatial papa!

43

ahoj tina,a samozrejme aj ostatne žienky!
ako sa dari?už ti je lepšie?prešli bolesti?
vianoce mame za dverami,maš už napečene?darčeky pokupene?
ja sice napečene nemam,ale mam nejake darčeky už nachystane.teraz ideme na skolenie na 5 dni,ale hned ako sa vratim tak bude hadam už čas aj na pečenie.napiš čo pečieš ,čo pripravuješ na vianoce.ja chcem tento rok trochu netradične varit.sice už tak varim 5. rok ale vzdy na dvojo - jedno pr emanžela apre syna a druhe pre mna,dceru a maminu moju.tento rok chcem dietnejsie varit cele menu a pre všetkych rovnako.trochu to zjednotim a aj kolačikov uberiem.ted ato všetko mam na plane ,snad to tak aj urobim.
tak prajem pokojne pripravy predvianočne,vela trpezlivosti a hlavne vela radosti pri zhanani darčekov a pri pečeni!

Tina11

Ahoj, tiez som tu dlho nebola. V poslednej dobe vobec necvicim, mam taky divny tlak pod pravym rebrom - niekedy, neviem, ci to nie je zlcnik, neboli to nejak velmi, ale je to taky divny pocit. Tak som zacala pit zlcnikovy caj, uvidim, ci sa to ukludni. K lekarom sa mi moc nechce. Inac svagrina ma vysetrila a nic ma nebolelo, tak stale dufam, ze to prejde...Uz by som chcela zacat aj cvicit, no bojim sa, dokial to neprejde, cvicitelka na aerobicu sa urcite divi, kde som. Ktohovie, ako sa ma Invero a ostatne baby, uz tu nechodia, mozno sa niekedy ozvu. Tak sa drz!Tina

43

ahojte,zdravim všetky žienky!
tina ako sa maš?ja som bola tiež nejako zavalena pracou a povinnostami.ani neviem ako utiekol ten čas od septembra ked som tu naposledy pisala.dobre sa nam ochladilo a už bude hadam aj viac času na vysedavanie pred pc ale aj čas na seba.ja som konečne začala chodit previdelne plavat a cvičit.mam tolko planov zase na zimu,dufam že sa mi aspon niektore podaria splnit.a ty sa ako maš?zatial zdravim a popište baby čo porabate.

tina11

Ahoj, akosi som sa zavalila pracou a nic nestiham. Dufam, ze si uz v poriadku. Dnes je celkom pekne, tak idem este aspon na chvilu na prechadzku. Zatial ahoj!

43

ahoj,tak ja svoj dovolenkovy bonus mam uz dolu.som rada že som sa pri vsetkych tych grilovackach zbavila kil ,ktore som si nasporila.je to hrozne stal ebojovat s nadvahou.
dneska som prave konstatovala s kamaratkou pri kave,že furt nam niečo je po tej 40-ke.ja som este min tyžden machrovala,že konečne mi je ako tak dobre a o dva dni nato ma zase začala prišerne boliet ruka v okoli lakta,co ma uz nebolelo dobrych 5-6 rokov,na nohach s ami znova povyhadzovali petechie,čo som tiež už velmi davno nemala,a na starej jazve sa mi utvoril hnis.je to normalne?ved ja uz ani nemožem povedat že mi je dobre.tie petechie som mala naposledy na nohach ked som mala akutnu boreliu,nasledne som uživala pol roka silne ATB a lieky ine,pomaly kazdy den na vysetreniach.teraz ma to vsetko caka od znova.nemate niektora s tym skusenosti.ved ja mam pocit,že aj lekari tapu okolo toho ako okolo mrtveho bodu.
mam z toho vsetkeho blbu naladu a aj napriek kope roboty,ktora ma zahrnula teraz nemožem sa zbavit blbych myšlienok,že čo mi zase je!!!!!!!!!
dufam tina,že aspon ty sa maš dobre a uživaš si leto.
ja už mam plnu komoru zavaranin ,mrazak plny ,este by som si rada nasušila sliviek a hribov ak nejake budu a zima može začat:-)

tina11

Ahoj 43, ja som prisla z dovolenky tiez s bonusom + 2kg, ale uz to napravam dietou. Dnes sme boli aj plavat v aquaparku na Morave, tak sme si tam nakupili mlsotinky, uz aby zacal aerobic, tam si po hodine driny dobre rozmyslim, co zjem. Az take tragicke to nastastie nie je:))

43

ahoj tina a samozrejme ostatne žienky!
ja som uz po dovolenke a zacinam sa konecne trochu aklimatizovat.bolo super ale aj tie dva tyzdne velmi rychlo utiekli.a myslela som si ze pridem o par kilov lahsia,ale figa borova.aj ke dsom do seba davala len same rybycky morske a ine speciality morske,plavanie a kazdodenne 5-10km tury, tak som este aj pribrala.to bude asi tym ich chlebom,ktory inak ja doma nejedavam a pravd aje ze ani doma cely rok nepijem ziadny alkohol a tu som si veru dala aj pivo aj sem tam nejaky miesany sladky drink.no nielen spomienky so mnou prisli ale aj kopec kil.nevadi,bolo super tak teraz budem zase makat.
vsetkych vas zdravim a prajem este krasne leto!

tina11

Ahoj 43,bola som u nasich, aj som drzala dietu, aj nie, trosicku som schudla, ale len trosicku. Pozajtra ideme do Tatier, tak tam to uz musim dat dole,tury robia divy :)), aspon dufam, lebo posledne dni som hrozne hnila, nic sa mi nechce, ked je takto horuco. Chcem chodit aj do aquqarku, ale je drahe vstupne, tak to nebude kazdy den, ako by som chcela.Ty si uz asi na dovolenke, tak si to tam uzi!

43

ahoj tina,tak urcite uz mas svoju vahu ,ktoru si si naplanovala.ja veru nemam.ale hlavu velku si z toho nerobim.momentalne som chora,obchdzal ma nejaky virus a sadol mi na priedusky.uz sa mi to davno nestalo,tak asi aby som nezabudla.tak som teraz pekne na atb a dufam ze mi to do soboty prejde,lebo odchadzame na dovolenku.tam sa budem pekne doliecovat a oddychovat.