Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam po styridsiatke a je mi fajn

hanuš.ka

prajem pekný den všetkým. Mrzí ma dievčence , že máte takéto zdravotné problémy. Tinka aj mne sa to už stalo, že som odpadla, tiež to suviselo s krámami, našťastie sa to už neopakovalo. Ale to určite neber na ľahku váhu, aerobik určite pomože, ale nevyrieši všetko, aby si potom neľutovala.... Platničkárky to tiež nemaju ľahké, však? 43 ako sa ti podarilo schudnuť až tolko? Určite máš pevnu vôlu- obdivujem ťa.. Tie recepty som už veľmi nepotrebovala pre svokru, minulý týžden sme ju pochovali. Dostala emboliu.. Dufam, že už teraz budem mať viacej času aj na net. ahojte

43

ahojte dievčata,ahoj tina,ako sa mas?
už si v poriadku tlakomer si si kupila?
ja este stale chodim na rehabilitacie uz ma to aj prestava bavit,sa mi tam nechce kazdy den chodit.to je asi vzdy tak že ako nahle sa mi polepsi tak uz upuštam od cvicieni.som neporiadna veru na seba.
ale co ma tesi ze som zmenila pri tej detoxikacii zivotospravu a este stale /s malymi prehreškami/dodržujem všetko ako mam,schudla som zatial 6,5kg a dufam že s ami bude darit este nejake to kilo dat dolu.

tina11

Ahoj 43, veru, uz sme tu len my dve, nevadi:}}, len dufam, ze Invero je o.k., mozno, ze ked nas presunuli do tejto temy, tak nas nevie najst. Na to cvicenie som uz nesla, bala som sa, radsej som sa sla prejst so psikom, lebo aerobic mame dost narocny, tak aj mi bolo luto, no co uz. Musim si kupit tlakomer. V poslednej dobe to mam dost perne, tak aj to mi pridalo. Snad sa to uz nezopakuje. Tak zatial papa, pekny vecer!

43

ahoj tina,neviem co sa tebe stalo ale mne sa tak enieco podobne stalo velmi davno hadam 10 rokov do zadu.dostala som v ten den menzes ale nemala som ziadne bolesti nic,vecer sme isli na country zabavu ,trochu sme tancovali a ked som si isla sadnut tak s ami len hlava zatocila a odpadla som rovno na stol.chvilu mi bol oeste divne ako som s aprebrala,mozno strach mozno tlak nizky,kto vie.asi o rok neskor sa mi to stalo tiez podobne,bola som cvicit,tiez som mala menzes asi 3.den a ked som s aisla prezliect tak s ami len zamotala hlava a treskla som rovno na podlahu.isla som k doktorovi na druhy den že co sa deje ze uz s ami to druhy krat stalo a poslal ma na neurologiu tak mi urobili vysetrenia apovedali že j evsetko o.k.,pravdepodobne len zmena tlaku to sposobila,co byva velmi caste pri menzese.povedala mi este doktorka z ekeby s ato opakovalo castejsie aby som prisla znovu z e mi urobi kompletne vysetrenie ale na štastie uz som sa s tym viac nestretla.tak hadam ani ty s a stym uz nestretnes.mozno aj tebe len poklesol nahle tlak a bola si dehydrovana.dneska to vyskac na cvičeni a bude dobre.
a inak co noveho?nikto s atu uz ani pozriet nepride.vsetky asi pracuju v zahradkach alebo sa slnia na inych aktivitach.pekny zbytok dna všetkym!

tina11

Ahojte, tak ja som mala dnes "veselo".Podvecer ma chytili hrozne krce, mam pred m..., tak som si sla po caj a ako som stala nad sporakom, tak hovorim dcere, ze sa mi kruti hlava. No ,a potom som sa prebrala na to, ako dcera jacala a drzala ma na zemi, ja som nevedela, co sa deje, myslela som, ze sa jej nieco stalo, tak som zase jacala ja na nu, ze co je...no muselo to byt komicke,aj ked nebolo. Chuderka ma v poslednej chvili zachytila, lebo som vraj padala smerom do hrnca s vodou, tak ma nastatastie stiahla na bok. Este sa mi nieco take nestalo, tak neviem, co to bolo. Sak ja to zajtra na aerobicu vyskacem :}}A co vy, ako sa mate?

43

ja som nebola este na MR ,bola som len na RTG a neurolog mi povedal ze je tam mierne vysunuta platnicka a pritlacila nervovy koren,skolioza a na niektorych miestach su vyrastky drobne a mierne poskodenia.povedal mi ze ak po rehabilitacii a liecbe nenastane &lepsenie alebo ak sa to bude opakovat tak ma posle na MR.

triniti13

ja som mala aj mam podobne problemy ako ty "43", minuly tyzden mi po MR zistili poskodenie platnicky a idem na operaciu. aku dg ti urcili?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam po styridsiatke a je mi fajn - Fórum - ZDRAVIE.sk