Mam po styridsiatke a je mi fajn

tina

Macca , je to tvoj nazor a ja ti ho neberiem. Jednoducho chod na inu temu.Myslim,ze ked tu piseme aj o niecom inom ako je zdravie, nikomu neublizujeme, tak nechapem, preco ta to vzrusuje. A mimochodom, riesime tu aj zdravotne problemy.

tina

Zienky, vy nemozete spavat? :)))Robim si srandy...,ze pisete v noci. Vcera sme si spravili vylet na Cachticky hrad a spat sme sa stavili na Beckove na kavu. Je tam velmi pekne restika rovno pod hradom-velmi pekne prostredie + v podzemi je bowling- pod takou kamennou klembou, tak sme si hned aj zahrali. Bola u nas navsteva, velmi sa im tam pacilo. Tak, hlasenie som uz podala, papa!:))

invero

krasne a pohodove velkonocne sviatky priatelky moje- hlavne vela zdravia stastia lasky a slniecka.nepisem ale citam vas.

alexa 222

Tinka aj Tebe a poriadnu oblievačku aj šibačku. Ja bývam v meste, u nás sa už len tak symbolicky obleje s vodou, alebo voňavkou. No a trošku s korbáčikom po zadočku. Aj tak majú najväčšiu radosť chlapi, tí si teda užijú. Aj počasíčko je stále nádherné. Aspoň nám tie mokré veci rýchlo uschnú. Ešte musím kúpiť nejaké dobroty a užiť si sviatky.

tina

Alexa, nemas za co. Kazdy niekedy potrebujeme povzbudzujuce slovo a sme tu preto, aby sme si pomohli, poradili si, ak vieme alebo si len jednoducho pokecali. Papa!