Kontura na oci

[zruseny12]

tak Mirka23 asi tazko centrofixu...obsahuje lieh...tak by mi slzili oci...a nemalujem si cez cele oci len ako som pisala.../si este asi primlada vela si toho este nepocula/

mariaaa3

MARIAA je to teda haluz a aku fixku prosim ta pouzivas??? :-) myslim to vazne, ma to zaujima. aj to, cim si malujes riasy :) aspon je to dobre vediet pre pripad nudze. ja som tiez alergicka na nikel, ale ceruzka na oci od max factoru mi nerobi nic, len to je to, ze je to dost drahe a nezarabam len na kozmetiku, ze..

mirka 23

Tá fixa nie je vodeodolná a veľmi slabo maľuje. Gosh je neporovnateľne kvalitnejšia a lepšia a cenovo je to podobné.

mirka 23

No tak to je sila. Ešte som fakt nepočula, aby si niekto maľoval oči fixou. Skús centrofixu a budeš mať permanentný make up :D

[zruseny12]

to ma donutilo pouzivat ked som zacala byt alergicka na nikel,vsetky kozmeticke vyrobky obsahuju nikel,aj pre alergikov....pouzivam to uz velmi dlho a som spokojna....a nechcem ani uz nic menit,len hadam pomadu som zacala viac pouzivat namiesto ruzu....lebo neztieratelny ruz od avonu vysusuje pery...

[zruseny12]

pery si malujem od Avonu ruzom....a keby si ma videla tak by si ani nezistila cim som namalovana....a riasy...to ti hadam ani nebudem pisat a mam oci krasne aj bez toho aby som pouzivala nejake drahu kozmetiku...

kostlivec

fixku???? jeziskove oci! :) a pery si malujes temperou? :) ja mam ceruzku lancome, dostala som ju, takze neviem kolko stoji, ale je velmi super. ale skor pouzivam hnedu ceruzku, lebo pri ciernej je oko prilis ohranicene. ale kolko ludi tolko chuti.

[zruseny12]

no ja osobne,som zacala pouzivat obycajnu fixu,budete sa cudovat...ale som s nou nad mieru spokojna...nelicim si linky uplne pod celum okom len od 1/4oka a predlzim si ju trochu....fixa sa vpije do koze a nemam problem z rozmazanim/hoci niekedy ked je teplo a nakremujem sa tak sa to stane..../v lete moc linky si na oci nerobim,lebo to potom vyzera hrozne,ked je pod okom rozmazana farba...:0(((((.........