Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EKZEM

Príspevok v téme: EKZEM
gabi 2

PROSIM O POMOC PRE MANZELA. na rukach v ohybe lakta sa mu vyhodil ekzem. svrbi ho to, ma to cervene s drobnuckymi vyrazkami. ako dieta to maval ale v puberte sa vyliecil, no teraz sa mu to vratilo. nechcem, aby uzival hormonalne a kortikoidne lieky a masticky. poznate niejaky iny sposob liecby, prosim o pomoc....

suns

toto ma aj moj priatel.. ako malicky mal ekzem na predlaktí, na zápästí, na stehnách a lýtkach - cervene flaky - suché miesta.. na koznom mu vzdy dali rozne masticky, ktore mu aj tak nikdy nepomohli.. co s tym?? vzdy sa mu to objavi zaciatkom jesene...

Ivka 1

Gabi manzelovi sa da pomoct prirodnymi doplnkami vyzivy /aloe,propolis,nenasytene mastne kyseliny omega 3 a omega 9,ktore sa nachadzaju aj v mase studenovodnych morskych ryb/. V ziadnom pripade by som
neodporucala manzelovi uzivat rozne maste hormonalneho charakteru obsahujuce kortikoidy. Tie kozne ochorenia neliecia a zatlacaju do vnutra. Ked prestane masticky aplikovat,
kozne ochorenie sa objavi znovu.

damian

Nie, na koznom mu daju chemiu. Pozri si temu NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO, prave som tam napisal nieco o tychhto veciach. Povedz manzelovi, nech pije 2 a pol litra vody denne, a nech pouziva morsku sol, alebo este lepsie himalajsku. Ak toto nepomoze, bude treba raznejsi pristup - detoxikovat telo. Treba tiez pit zelene caje.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

EKZEM - Fórum - ZDRAVIE.sk