Dovolenka pri mori

Príspevok v téme: Dovolenka pri mori
hoska

Ahojte.Prosim Vas viete niekto o nejakej peknej dovolenke pri mori???Chceli by sme ist na konci augusta takze nech je tam este teplo...a co sa tyka hotela chceli by sme all inclusive a hotel blizko plaze (piesok) a nie daleko od mesta..a bolo by celkom fajn kebyze je hotel viac menej bezbarierovy...aspon hlavne casti..a nemusi to byt nejaky velky rezort...ja som nieco nasla v Egypte...tam nas to celkom laka len to vychadza dost na vela kedze chceme ist na 15 dni...prepacte ze vas zatazujem ale uz som unavena z toho hladania na nete...takze ak ma niekto fajn tipy tak sem snimi...dakujeme velmi pekne..

agina

www2.hydrotour.sk
ja som bola minuly rok v Egypte v Sharm el Sheikhu v hoteli Crowne Plaza, odlietali sme 7.9. na 12 dni cena 25 000,- na osobu.Inak v Sharme moc piesocnatych plazi nie je, su to vsetko len skaly a koraly, ked chcete piesok, tak v Tabe alebo Hurghade.

barbinka

tak ja som bola dvakrát v Egypte v lepších hoteloch ako je tento tvoj vybratý, ale v októbri a platila som 18.000,-Sk na 11 dní last minute all inclusive.

agina

959 si ma predbehla....:)
www2.hydrotour.sk
ja som bola tuto na Krete na 11 dni pred dvoma rokmi v septembri.Jedna z najlepsich dovoleniek, aj cenovo pristupna.

agina

Do Egypta sa nechystajte, na Sinajskom poloostrove sa udajne zvysilo riziko teroristickych utokov a unosov zosnovanych libanonskym hnutim Hizballah.

959

hoska, čo ste našli je OK, ale za taku cenu tam najdeš kopu iných hotelov.Jasom myslela, že hľadáš niečo na 15dní, ako si sama vravela.Ale na tých 11-12 je tam spusta na vyber.Inak cena je tiež super.
Len si prosím prečitaj dnešné noviny, alebo BLESKOVKY, čo tam píšu.V oblasti Sharmu aTaby sa teraz chystaju teroristické utoky a sťahuju odtiaľ turisti domov, takže Sinaj by som ti teraz veľmi neodporučala.Jedine Hurghadu.Ale trochu čierneho humoru:až chceš mať lacnu dovolenku, tak choď aj tam, iste teraz budu v Sharme a Tabe ceny za babku, ľudia to budu teraz hufne rušiť.

959

Podľa toho čo všetko chceš, aby spĺňala dovolenka a podľa kritérií, ktoré si si vytýčila či sa ti pači, alebo nie, mi vychádza jedine Egypt.
Chorvátsko-tam sice máš čisté more,ale vyjde ťa drahšie,Taliansko-more špinavé,Tunis-more tiež nič,moc a Turecko-tak ti poviem, že keď ti je drahý Egypt, tak o Turecku ani nesnivaj!
Inak naozaj keď chceš all-inc., čisté more, teplo, bezb.pristup,blizko pláž, nie ďaleko mesto, 15 dní ale nie drahých, tak fakt to sadnú všetky tieto tvoje podmienky na Egypt.A až sa ti zdá Egypt na 15 dní drahý, tak bohužiaľ,musiš zľaviť zo svojich naročných požiadaviek, lebo ty chceš v konečnom dosledku vlastne luxusnejšiu dovolenku.A tú za malo peňazí nedostaneš.