Dovolenka pri mori

Príspevok v téme: Dovolenka pri mori
hoska

Ahojte.Prosim Vas viete niekto o nejakej peknej dovolenke pri mori???Chceli by sme ist na konci augusta takze nech je tam este teplo...a co sa tyka hotela chceli by sme all inclusive a hotel blizko plaze (piesok) a nie daleko od mesta..a bolo by celkom fajn kebyze je hotel viac menej bezbarierovy...aspon hlavne casti..a nemusi to byt nejaky velky rezort...ja som nieco nasla v Egypte...tam nas to celkom laka len to vychadza dost na vela kedze chceme ist na 15 dni...prepacte ze vas zatazujem ale uz som unavena z toho hladania na nete...takze ak ma niekto fajn tipy tak sem snimi...dakujeme velmi pekne..

ciiiiiiiiiiiiiiaaaa

959 no na jednej strane si ma potesila a na druhej ani nie s tymi vlnami, nevadi, ja dufam, ze aj nam bude fukat ten vetricek, lebo inak sa tam asi upeciem.juj zajtra si budem uz lezat na plazi, normalne sa tesim uz, aj ked obavy su stale,ale ais je to sposobene len mojou chorobou,ale konecne po |5tich rokoch na dovolenku:-)

959

Egypt nemá tie pravé morské vlny.More je tam uplne tiché a pokojne.Su tam iba také maličké vlnky aj to skor sposobené vetrom.Inak v Hurghade je v maji ten vietor veľmi sily.Hoci nastrane druhej aspoň človek neciti to teplo.

959

JABLONKA, ďakujem.Máš pravdu.
Inak ďakujem všetkým,dobre mi to padne, keď pomožem a z druhej strany je k mojim nazorom pozit.ohlas.
Naozaj už by sme nešli do inej krajiny, veď načo aj tu prakticky za nie veĺa penazí má človek všetko.Čisté more,exzotiku, uplne inú kulturu aku poznáme v europskych destináciach.Je pravda, že nepovedala by som nie, isť tak ešte ďalej-India, Karibik....Ale toľko peniažkov zase človek nemá.
A tu už fakt sa citim ako doma, nič ma už nezaskočí, viem čo možem očakavať od danej krajiny, ludi.
A tiež sem už chodíme zo Slovenska bez víz.
Nechcem stale nadávať na tých Rusov, ale je to tak.Najhorší su tí novozbohatlíci, ktorí sa ani nevedia ako dostali k peniazom.Nevedia čo od dobroty.Myslia si, že keď maju peniaze, všetci budu pred nimi chodiť po kolenách.
Naozaj mi je po toľkých rokoch ich pozorovania zle.Opíjaju sa ako dobytok už od rana su naliaty, su hlučný.A to jedlo, Jedia všade a všetko, aj každu hodinu.Keď som aj teraz videla, ako si normalne išli do tej veľkej chladničky po minerálky chladené a rovno pred ňou si ich otvorili a vylievali na celé telo...To boli leniví isť pod sprchu.Alebo si dali na raňajky odšťaviť celá štvorčlenná rodina 10 pohárov pomarančov a potom vypili iba 2 poháre a ostatok nechali na stole-bože koľko tých pomarančov vyšlo nazmar.Taktiež kludne vám vyhodia osušky z lehátka a lahnu si naň, zoberu deťom koleso a keď ide za nimi rodič dietata, nech ho vrátia, že je to ich, dobreže 200kg Rus chudákovy Rakušanovi nevylepí, že čo si to dovoľuje, že je to ich.Jednoducho su ako zvery.A bohužiaľ znepríjemnuju všetkým naokolo dovolenku, lebo to sa jednoducho nedá nevidieť a ignorovať.
Škoda, že peniaze im rozum nenaleju.Ale čo už.Boli koľko rokov zabarikadovaní v zemliankách a teraz chudáci vyšli medzi ludí a nevedia, ako sa správať. Ale najhoršie na tom je fakt,že už su ako švábi všade.Aj v Egypte už nie je hotel, kde by neboli.Su najma vo veľkých hoteloch tie maju radi.V El Gune ich sice nie je toľko, ale už aj tam sa presuvaju. Preto su tam ešte služby a hlavne pestrosť stravy na najlepšej urovni.Ale keď sa aj tam nanosia, pojde to tiež dole vodou.Ale čoma šokuje je fakt, že všade na obchodoch su už napisy aj po rusky.Nie po anglicky, nemecky, iba rusky. Aj predavač sa vas opýta, či ste Rus a keď nie, uplne milšie jedná, najma u čašnikov to vidím.Personal ich priam nenávidí.Ale sa nečudujem.Keď vidia to obžerstvo a plytvanie s jedlom a oni chudáci nemaju pomaly čo do huby...
Ale čo už, jedno je pravda, Rusovi sa all-inclus. oplatí kupiť.Veď na nich musia normalne prerábať, čo sa stravy a pitia týka.Ešte že to kompenzuju Nemci, Angličania,Slovácia iné národy.

ciiiiiiiiiiiiiiaaaa

959 dakujem ti za vsetky odpovede, aj ked viem, ze vsetko by bolo na dlhu debatu.Agina, dakujem aj tebe za stranku,aj ked som ju uz pred par mesiacmi citala. Precitala som hadam vsetky forta o gypte,aby som nazbierala co najviac info a tiez je pravda kolko ludi tolko chuti. ani s ami nechce verit, ze v noci letime, aj ked som chora- z toho mam torsku obavy. len sa modlim,aby mi ten morsky vzduch pomohol. Ved pri mori sa liecia choroby, snad aj moje priedusky:) Aj ked to teplo bude fakt na nic a klima na izbe urcite, no uvidime. |Baby ja by som sa este chcela spytat, strasne ma to zaujima SU V EGYPT VLNY??? Ake velke??? milujem vlny, tak preto sa pytam. no dufam, ze sa vyzdraviem, lebo chcem aj na par vyletikov pochodit. 959 rada by som sa sptytala, v pripade nespokojnosti s izbou, kolko treba strcit do vrecka recepcnemu??? Nemam predstavu,ale dakujem za vsetky rady este raz, aj hlavne v tych obchodoch, dala si dobre typy na taktiku:-))) Fakt dakujem, si zlata

agina

babulky ja som bola v Sharm el Sheikhu v hoteli Crowne plaza resort 5 hviezdiciek, ale poviem vam a to sa musim priklonit na stranu 959, ze sami zbohatlici z Ruska.Uz len fakt je ten, ze co len ides do mesta, vsade ta tipuju, ze si z Ruska.Vsetci obchodnici.V nasom hoteli nerobili ziadny bordel, aj na plazi sa chovali uplne normalne.Len som chcela povedat, ze 3/4 hotela boli Rusi.