Dovolenka pri mori

Príspevok v téme: Dovolenka pri mori
hoska

Ahojte.Prosim Vas viete niekto o nejakej peknej dovolenke pri mori???Chceli by sme ist na konci augusta takze nech je tam este teplo...a co sa tyka hotela chceli by sme all inclusive a hotel blizko plaze (piesok) a nie daleko od mesta..a bolo by celkom fajn kebyze je hotel viac menej bezbarierovy...aspon hlavne casti..a nemusi to byt nejaky velky rezort...ja som nieco nasla v Egypte...tam nas to celkom laka len to vychadza dost na vela kedze chceme ist na 15 dni...prepacte ze vas zatazujem ale uz som unavena z toho hladania na nete...takze ak ma niekto fajn tipy tak sem snimi...dakujeme velmi pekne..

959

prokop, presne tak.Ja som toho istého názoru, že stať sa može človeku čokoľvek aj doma, v byte a memusí vyjsť ani na ulicu.Už tu prebiehalo veľa tém na dovolenku a tam som sa tiež o dušu hadala s ľudmi, ktorí mi vraveli, že do Egypta by v živote nešli, že sa nechcu dať pozabíjať....
Tak som im vysvetľovala, že je to hluposť, že tam su viacej strážení ako kdekoľvek inde.Ale teraz by som predsa len počkala a netrepala sa na Sinaj,keď su tam takéto hrozby.Ale iste by som išla, hoc aj zajtra do Hurghady.
Inak neverim tomu, že by spustili terorist.utoky na tie letoviská, možno je to iba bublina, možno zautočia na jeden hotel/ale teraz ktorý?/.Je pravda, že človek nevie, čo z nich vystane.Oni su schopní všetkého.Ale tak za 2-3 mesiace by som tam zase kludne vycestovala.
Egypt je naša obľubená destinácia, ako všade vravím,je ako náš druhý domov.Boli sme tam už okolo 15 krát, ani to už nepočítam,takže ho mám zmapovaný a poznám tam už aj mentalitu ludí, hotely, proste za tých niekoľko krát čo sme ho navštívili už vieme o ňom veľa.Normalne známym, ktorí tam idu tak mi buď telefonuju, alebo pridu za mnou a musím im podavať všetky info čo sa týka tohto štatu-cez vyber hotelov, čo tam jesť a čo nie, aby nedostali hnačky,aké lieky kupiť,proste všetko.Ale samozrejme, poradím rada, však aj mne by dobre padlo,keby som niečo chcela zistiť o nejakej destinácii, v ktorej som nebola a daná osoba by mi rada pomohla.
Teraz sme prišli odtiaľ pred necelým mesiacom a bolo ako vždy užasne!!!!
Koľkokrát tam ideme, vždy si vyberáme iný hotel /takže ich už máme zmapovaných spustu/ a vždy sme chodili a budeme chodiť iba tam a jedine na last -minute.
Takže ja ako dovolenkovu destináciu ti odporučam jedine Egypt, ale ako som už ráno pisala, momentalne teraz si radšej vyber oblasť Hurghady, lebo človek predsa nikdy nevie, čo z tých bláznov može vystať.

petulika

ano, presne tak, najlepšie je kúpiť si last minute.. minulý rok sme si kupili zájazd za 8000,- na 14dní, 4dni pred a nelutujem doteraz!

agina

Mirka to mas pravdu.My sme dovolenku kupovali vzdy a zasadne v decembri, vtedy slubovali najvacsie zlavy.No a potom, ked sme si pozreli, kolko stal ten isty zajazd ako last minute, tak nas skoro vykotilo.Bolo to o 6-8000 lacnejsie.Takze uz len zasadne ako last minute.Uz nikdy nekupim zajazd v decembri.

mirka 23

No ja by som čakala až na poslednú chvíľu. Kupujem si dovolenku dva dni pred odchodom a vychádza to podstatne lacnejšie. A najlepšie sú cestovné agentúry, v ktorých nájdeš ponuky z viacerých cestoviek. Cez internet som žiadnu nenašla.
Minulý rok sme boli na Rhodose na 12 dní za 10 000 na osobu aj s poplatkami, ale len s polpenziou.
Sestra išla včera do Egypta. V Egypte sú najdrahšie príplatky (asi 6000 na osobu). Vyšlo ich to na 9000+6000 na osobu, all inclusive, hotel je pri mori a majú 4 hviezdy, bazény, tobogány. Platili 4 dni pred odletom.

barbinka

hm, tak to si ja nepamätám. ale možno to bola hydrotour, alebo satur. ako ja som bola spokojná. ale teraz už chodievame na slepo a ideme tam, kam my chceme, kde sa nám páči ubytko + prostredie a nedávam len tak pomimo cestovke 5 litrov. však aj tento rok tak ideme.