bolesť krížov

Príspevok v téme: bolesť krížov
kostlivec

Caute. odmalicka mam problem s krizami: ked dlhsie chodim, alebo len stojim, tak ma velmi zacnu boliet krize. chcem sa vas spytat, ci sa tomu neda nejako pomoct, napr. nejakymi konkretnymi cvikmi. cvicim kalanetiku, to je sice na nieco ine dobre, ale mam pocit, ze trosku sa to zlepsilo, pretoze boli casy, ked uz po 10min statia v elektricke ma strasne zacali boliet krize. je to otrava. please ak mate nejaky typ, pomozte. je pravda, ze mam mierne krivu chrbticu, mozno toto je nasledkom...

bio

na problemy s krizami pomoze medeny pas
na krize a na celu chrbticu,tricko s medenym pasom.Meď lieci, je proti bolesti,uvolnuje krce svalov okolo stavcov a je to tepelna terapia.
Viac na www.bionet.hu /aj po slov./

kostlivec

a s lekarom som sa este neradila ohladom chrbitce. ja som to brala tak, ze asi aj inych boli chrbat, ked dlhsie stoja a chodia... ale asi nie... a je to dost neprijemne.

kostlivec

stravou urcite nie. sravujem sa pomerne zdravo, jem velmi vela zeleniny a ovocia, lebo to mam velmi rada. a ked pecivo a cestoviny, tak jem skoro lne celozrnne. pijem len cistu vodu, mineralku, zeleny caj.. ale dakujem vam za rady. ste zlati.

radca

Kostlivec, toto je pravdepodobne sposobene spatnou stravou (pokial ti lekari nenasli zmeny na chrbtici). Skus sa zdravo stravovat-hlavne viacej zeleniny, vitaminu C a zinku, menej masa, cukru a bielej muky.

mjanik

áno,úplne prestane.V každom meste sa nejaký akupunkturista nájde,(aj začiatočníci sa musia na niekom učiť)

kostlivec

a kam by som mohla ist na akupunkturu? neviem kto napr. to robieva... myslis, ze ak by som isla viackrat, tak by to aj uplne prestalo?