AKO ist na liecenie???

Príspevok v téme: AKO ist na liecenie???
nippy11

Ahoj, v poslednej dobe som velmi schudla, moje okolie je v koncoch, sama citim, ze to uz sama nezvladam. Som odhodlana dat sa liecit, ale neviem, aky je postup. Mam 20 rokov, som z BA. Za akym lekarom treba ist? Za obvodnym, priamo za psychiatrom alebo kam? Najradsej by som vosla priamo na psychiatriu a povedala: prosim, pomozte

soare

Vies, ja mavam take stavy ako na hupacke. Raz pekelne dobra nalada a hup...zrazu depresia ako hrom. Bola som za obvodnou, ci by sa dalo nedalo vybavit cez nu alebo ci nevie o inom psychiatrovi, ale odbila ma, ze si mam pockat do pondelka:( A u nas v meste je len jeden psychiater.

aaa111

Nezlosti sa. Zdravotne tazkosti patriace na liecbu k psychiatrovi nastupuju pozvolna, akutny stav ohrozujuci zivot neprichadza len tak bez ohlasenia. Ale ak mas zly stav tak hladaj pomoc. Bola si uz niekde inde ako v ambulancii kde bude lekar v pondelok? Tak chod k obvodnej alebo detskej lekarke, ku ktorej chodis napr. s anginou. Urcite ti bude vediet pomoct aspon do pondelka

aaa111

Skus inu psychiatricku ambulanciu. Ked si v zlom stave a do pondelka nemozes cakat, mali by ta vysetrit vsade. Alebo ak mas v bydlisku psychiatricku kliniku skus ist rovno tam a popis svoj vazny subjektivny stav a pocity

soare

Prosim vas, ako sa da dostat na liecenie, ked je to surne a psychiater robi az v pondelok, aj to nie je iste, ci ma vezme. Je to naozaj vazne!!!!

schia

Jednoznačne k obvodnému lekárovi.Ten dá sprievodku k psychiatrovi.Je dobré Tvoje odhodlanie!Aby Ti vydržalo! Škoda,že u nás nie sú špecializované liečenia pre poruchy v stravovaní a individuálnejší prístup lekárov-odborníkov!