Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opalovaci faktor na Cyprus

mirka 23

Chorvátsko, 20 do chorvátska je asi fakt veľa. Ja som 20kou natierala manžela v Egypte prvé dni a vôbec ho neopálilo, tak sme prešli na 15, a to sme tiež svetlé typy. Najlepší je už spomínaný Dailong, aj keď je drahší ako Nivea, Garnier, Astrid...Ale je neporovnateľne kvalitnejší. Dostať ho v lekárni, odporúčala by som ti už spomínaný Dailong OF 16. Tú dvadsiatku si nechaj na tvár, aspoň ja musím mať na tvári vyšší ochranný factor. No a kúpila by som si aj nejaku desiatku (alebo 12), na koniec dovolenky.

chorvatsko

no a ked sme uz pri tom, 20 do chorvatska mi je asi vela co? :) s priatelom sme spinavy blond :) tak neviem. kupit aj slabsi a tu 20tku nechat keby naaahodou?
a ozaj, aky krem po opalovanie je naj? aby to pekne skludnilo a zhnedlo....
a este nieco,staci ked budem brat BETAKAROTEN napr. 2 dni pred dovolenkou? diky

dada

kikina staci ti 16 faktor... bola som v maji, a vystacila mi 12..., ale pozor, mala som zaklad :-))) je tam uzasne a hlavne ludia su tam skvelííííííííííííííí

zuzulka

Kikina, tak si to uzi, ja som tam bola skoro rok, ale fakt take slnko ako je tam som nezazila ani v egypte, tunise, nikde.

prokop

kikina,však si nenapísala aký si fototyp ,ako máme vedieť či ti stačí 16-25?hm,och,takže ti neporadím,lebo neviem akú máš pokožku

mirka 23

Urobila si dobre. Dailong sú veľmi dobré opaľovacie mliečka. Myslím že na začiatku si dávaj 25 a po niekoľkých dňoch ti bude stačiť aj tá 16.

kikina

tak som si teda kupila pre istotu aj 25. inak to s tym natieranim mi povedal aj v lekarni chlapik, ale ja som ho doteraz fakt vzdy pouzila raz denne a pohoda, vystacilo mi to do vecera :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opalovaci faktor na Cyprus - Fórum - ZDRAVIE.sk