Artroskopia kolena

vecernica

a zlepsilo sa to ? eva 02 ? nelutujes? a musela si si to platit?ja mam problem s achylovou slachou. Aj kolenom, ako sa to zacalo s tym kolenom ? len pri chodzi bolesti ci si krivala?

eva02

Robili mi artroskopiu kolenia v apríli a vôbec nemám pocit, že mám koleno operované, chodila som 2 týždne na rehbilitáciu, 2 mesiace som nosila ortézu, celkový priebeh závisí od stupňa choroby. Robili mi lokálnou anestézu. Nie je to nič hrozné. _Jediné, čo ma zaskočilo, že prvé bolesti sa objavili až týždeň po oberácii a musela som niekoľko dní užívať tabletky proti bolesti.

eva63

idem zajtra syna objednať na artroskopiu kolena, dnes mi predbežne povedali, že by to mohlo byť v polovici augusta, nevie mi niekto povedať, koľko bude po operácii trvať rehabilitácia, pretože od septembra nastupuje do školy a nebola by som rada, keby veľa vymeškal, pretože bude prvák na strednej

wowo

ja som sa tiez o to zaujmala,,a zisitla som ze ak neches celkovu aneteziu ,tak ti mozu podat lokalnu..ale asi zavisi od klinky. ja sa obavam celkovej ale da sa asi dohodnut s anesteziologom nasla som fajn stranku sukromnej klinky sport klinik ci tak nejak.