Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gynekolog v ba, najlepsie ruzinov

Lintea

-Kircha-
- to sa sem tam stáva aj mne že sa na prvý krát nedovolám ale tak ani sa nečudujem, veď aj sestrička keď napríklad berie krv alebo je pri doktorovi tak nepočuje telefón a nemá milión rúk že by zvládala všetko na raz. Nemáš začo, rado sa stalo. Snáď ti to teda dopadne dobre:-)

beiiinka

matusa_buky

hned na zaciatok sa ti chcem ospravedlnit ze ti odpisujem az takto neskoro alebo akosi som pozabudla ze ti mam dat vediet..vcera ma to vecer napadlo ked som zaspavala ze si chcela vediet ako prebehla prva preventivna prehliadku u doktora Millyho..hned teraz ako som si spravila kavu som ze ti musim odpisat lebo by som zase zabudla..isla som k nemu na danu hodinu a o cosi skor, ale zobral ma presne..sestricky vsetko spisali a potom ma posunuli k doktorovi..sice sa mi zdalo ze je taky menej vyrecny, ale vobec sa necudujem..keby mal s kazdou pacientkou kecat o vsetko tak by ho aj porazilo :D..hlavne som si vsimla jeho odbornost, vo vsetkom mi vedel poradit..a co ti este napisat?..snad uz asi len to, ze som rada, ze si mi ho poradila a dakujem ti;-)

Klarcuska

matusa_buky modlim sa, len mam pocit ze ani to nezabera:( A zacinam byt z toho uz poriadne smutna ale stale verim ze sa nam to podari. Dost ma povzbudzuje aj moja rodina a priatelia. Co som milo prekvapena tak aj doktor a teraz mi dal nejake dalsie lieky, tak som zvedava ci pomozu. Bodaj by!

Kircha

@Lintea dakujem ti aj za tvoj prispevok..skusila som sa na neho obratit..jeden den sa mi tam nepodarilo dovolat ale potom na druhy den ano a tak som sa sestricky vsetko spytala co som potrebovala vediet..po telefone mala prijemny hlas a buduci tyzden sa tam mam zastavit tak som zvedava..dakujem este raz za vsetko;-)

Lintea

-Kircha-
- tak už teraz vieš keď som ti to napísala:-)Do Ružinova som chodila k doktorovi ktorého tu spomenula aj Klarcuska, tak keď tak sa môžeš obrátiť na neho alebo sa mi zdá že je ešte aj nejaká gynekologička ale s tou skúsenosti nemám takže neviem posúdiť. Teraz chodím už inému, lebo sme sa sťahovali, ale inak s Millym som bola spoko. On bol fajn odbornik, vedel dobre vysetrit aj lieky predpisat. Už sa ty rozhodni

matusa_buky

@klarcuska vieš ako sa hovorí, treba sa modliť a bude aj bábätko:-) A hlavne treba byť trpezlivý. To ti verím že si rada, tak isto som bola, lebo fakt on je fajn doktor. Robí si prácu zodpovedne a poriadne a to je v dnešnej dobe už zriedkavé

Klarcuska

matusa_buky ved ano to budem riesit potom ked to bude aktualne a budem riesit tehotenstvo. Tato tema je este vo hviezdach, aj ked uz by som velmi chcela babatko. Som ale rada ze ma doktor Milly este zobral a ze chodim k nemu. Jeho pristup a aj to ze nemusim dlho cakat v cakarni sa mi paci. Zatial som teda rada;-)

Kircha

@Lintea nebola som si tym ista ci taketo vysetrenia vykonavaju vsetci gynekologovia..ale tak som teda rada ked tvrdis ze ano..no my byvame v ruzinove, takze by bolo mozno fajn tam nejakeho doktora alebo niekde pobliz..ak by si mi vedela nejakeho doporucit, tak by som bola rada..

matusa_buky

@beiiinka tak to sú ešte dva týždne:-) Potom veď napíš, aké si mala pocity. A presne tak isto som to spravila aj ja, že som bola objednaná na určitú hodinu, ale išla som tam skôr, keď som išla prvý krát. Predsa len mám potom lepší pocit keď nie som za blbú, nemám rada keď niekto mešká a ešte na vyšetrenie a potom sa tam zbytočne rozčuľujú že ešte musia aj čakať

Lintea

- Kircha -
- myslím že to už v dnešnej dobe robia všetci gynekológovia takéto vyšetrenia. Skôr by som povedala, že záleží na tom, v ktorej časti takého doktora hľadáš a kde to budeš mať najbližšie chodiť keď budeš mať nejaké problémy - toto by si mohla napísať, aby sme vedeli

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gynekolog v ba, najlepsie ruzinov - Fórum - ZDRAVIE.sk