gynekolog v ba, najlepsie ruzinov

matusa_buky

@klarcuska vieš ako sa hovorí, treba sa modliť a bude aj bábätko:-) A hlavne treba byť trpezlivý. To ti verím že si rada, tak isto som bola, lebo fakt on je fajn doktor. Robí si prácu zodpovedne a poriadne a to je v dnešnej dobe už zriedkavé

Klarcuska

matusa_buky ved ano to budem riesit potom ked to bude aktualne a budem riesit tehotenstvo. Tato tema je este vo hviezdach, aj ked uz by som velmi chcela babatko. Som ale rada ze ma doktor Milly este zobral a ze chodim k nemu. Jeho pristup a aj to ze nemusim dlho cakat v cakarni sa mi paci. Zatial som teda rada;-)

Kircha

@Lintea nebola som si tym ista ci taketo vysetrenia vykonavaju vsetci gynekologovia..ale tak som teda rada ked tvrdis ze ano..no my byvame v ruzinove, takze by bolo mozno fajn tam nejakeho doktora alebo niekde pobliz..ak by si mi vedela nejakeho doporucit, tak by som bola rada..

matusa_buky

@beiiinka tak to sú ešte dva týždne:-) Potom veď napíš, aké si mala pocity. A presne tak isto som to spravila aj ja, že som bola objednaná na určitú hodinu, ale išla som tam skôr, keď som išla prvý krát. Predsa len mám potom lepší pocit keď nie som za blbú, nemám rada keď niekto mešká a ešte na vyšetrenie a potom sa tam zbytočne rozčuľujú že ešte musia aj čakať

Lintea

- Kircha -
- myslím že to už v dnešnej dobe robia všetci gynekológovia takéto vyšetrenia. Skôr by som povedala, že záleží na tom, v ktorej časti takého doktora hľadáš a kde to budeš mať najbližšie chodiť keď budeš mať nejaké problémy - toto by si mohla napísať, aby sme vedeli

emmi7

Veď to je logické predsa keď už pracuješ v Bratislave že si tam chceš nájsť aj lekárku...Ja chodím k doktorke Rašlovej a som tam spokojná...Nemala som ešte s ňou žiadne problémy...Síce je pravda že ja problémy ani nemám a chodím k nej len raz do roka na preventívku...Takže asi tak...

beiiinka

matusa_buky

pravdu povediac som aj ja zvedava ake budem mat pocity, ale snad dobre..objednali ma na 15.12. doobeda, ale pojdem tam radsej hned rano a radsej si tam trosku pockam ked tam idem prvy krat, tak neviem ako to u nich chodi a aspon to vsetko pozistujem

Kircha

zeny vedeli by ste mi poradit lekara ktory robi vysetrenia ako spermiogram u partnera a stanovenie dna ovulacie?..ci to uz teraz vsetci gynekologovia robia..?

matusa_buky

@klarcuska je to pravda, on už nechodí na pôrody žien ako pôrodník takže to aj keď budeš tehotná tak si budeš potom musieť vybaviť nejakého iného doktora. Ale však to ti on poradí si myslím že ktorý je dobrý, aj mne tak poradil..
@beiiinka to som rada že to takto dopadlo a že máš z ich ambulancie dobrý pocit. Som zvedavá čo napíšem po tej prvej prehliadke. Na kedy ťa objednali?

beiiinka

matusa_buky

bola som sa tam informovat minuly tyzden a dobre to vsetko dopadlo..som si myslela ze tam budem dlho cakat v cakarni ale sestricka bola zlata..som zaklopkala, povedala som ze by som sa chcela len informovat tak mi vsetko porozpravala a dala mi termin na prvu preventivku prehliadku..som necakala ze niekde robia aj take zlate sestricky, fakt som bola milo prekvapena:-) este som zvedava aky bude doktor, kedze s nim som sa este nestretla az na tej prvej preventivke..potom napisem..