gynekolog v ba, najlepsie ruzinov

klarcuska

matusa_buky uz budem veru, to mas pravdu..vsak clovek sa uci cely zivot, no nie?Vies co nemam este deti, takze porodnika som zatial neriesila ale ak raz budem mat tak by som chcela jeho len som uz teraz pocula ze uz nerobi porodnika, co je nato pravdy?pocula si o tom nieco?

matusa_buky

@klarcuska už ale budeš vedieť že sa to dá riešiť aj takto, ale viem o čom hovoríš, tiež to väčšinou všetko osobne riešim alebo potom telefonicky, je to lepšie. Ty si mala millyho aj ako pôrodnika, či ešte nemáš detičky?
@beiiinka aj si sa tam bola informovať? Ako si dopadla, čo ti povedali?

beiiinka

matusa_buky

nie to nemusis presnu adresu, kedze som si uz nasla ich webovu stranku a tam som to vsetko nasla napisane..aj o tych vymennych som sa tam docitala, ale tiez to pojdem obehat osobne, bude to tak lepsie si myslim..nejako tomu internetu neverim a ktovie kedy by si to vsimli..takto sa spytam narovinu ci by ma aj zobrali ako novu pacientku a hned budem vediet aj odpoved

klarcuska

matusa_buky to som ani nevedela ze sa to u nich da riesit aj cez internet..je to sice tiez moj zensky doktor, ale chodim k nemu uz dlhsie a tiez som tuto zmenu riesila radsej osobne, nejako nemam dobre skusenosti ked taketo veci riesim cez internet..predsa len som tam zasla, vsetko co ma zaujimalo som sa popytala osobne a hned som vedela aj odpovede..bolo to tak lepsie a aj rychlejsie..

matusa_buky

@beiiinka hej on má ordináciu v ružinove. Chceš vedieť aj presnú adresu že kde? Čo sa týka toho postupu, áno musíš mať výmenný lístok ale nemusíš chodiť ani k svojmu lekárovi a môžeš to poriešiť aj cez internet. Oni na stránke majú sa mi zdá že výmenné lístky ktoré si môžeš vytlačiť alebo aj elektronicky zaslať, to som si neni istá lebo keď som menila ja doktora, tak som si to všetko obehala osobne radšej

beiiinka

matusa_buky

on ma ordinaciu v ruzinove? to som ani nevedela:O..prosim ta a ako to prebieha keby som chcela zmenit gynekologa a prejst napriklad k tomuto? to musim maj nejaky vymenny listok alebo co?

matusa_buky

@Samii13 ahoj:-)všimla som si že hľadáš gynekológa v Ružinove. Po prečítaní som si povedala že ti napíšem ku komu chodím, pretože to úplne sedí na tvoj popis. Navštevujem doktora millyho. Je pravda že k nemu chodím už dlhé roky, ale zatiaľ nemám dôvod na zmenu. Robí aj hormonálne testy, to viem určite, pretože mi ich tiež robil. Tak snáď som aspoň trošku pomohla:-)

Samii13

Poprosim o radu chcela by som zmenit gynekologa potrebujem si dat urobit hormonalne testy fakt dobreho ba ruzinov petrzalka hlavne kde beru nove pacientky dakujem za odpoved

kachnicka

Babulak, ja mam ten isty problem. opakovane mykozy a u gynekologa mam tiez pocit, ze mi dokola predpisuje tu istu liecbu, ako keby nevedel prelistovat par stran v karte dozadu a nevidel, ze to nezabera. myslim, ze najst dnes naozaj dobreho gynekologa, ktory pacientky neberie ako na beziacom pase, je v dnesnej dobe naozaj tazke. tento rok som absolvovala aj preventivku tzv. "bleskovku". Uz sa vam niekdy stalo, ze by vam preventivnu prehliadku vratane vsetkeho spravili za 5 minut? neboli mi polozene nijake otazky, proste nic, iba hop na kozu, ultrazvuk sup sem sup tam, hotovo...ja viem, ze na to, co ma zaujima sa treba pytat, aj to robim, ale nezda sa mi takyto pristup normalny. takyto pocit vsak mam uz z vacsiny lekarov, nie len tych zenskych. uz zriedka narazite na nejakeho, ktory vam da sproste jednoduchu otazku: Ako sa citite?

babulak

ja nemam moc dobre skusenosti s gynekologmi. zmenila som pred nedavnom lekarku ale tiez ma moje problemy bud uplne v pazi alebo uz naozaj na to nic normalne neexistuje co by mi mohla dat (liecim sa opakovane na mykozy). odbila ma tym ze ved taketo problemy ma milion bab tak co chcem :(