Mam s tym problem, co s tym

Príspevok v téme: Mam s tym problem, co s tym
lindi

Mam jeden problem a to ze som drobna. Mam 167 cm, vyska v pohode, ale celkovo posobim tak drobne...sice mam prsia, aj zadok...ale ja neviem, tvar mam taku drobnu, vyzeram ako taka babika, tak ma vzdy brali, take nieco zlate...mam uz 26 rokov,ale vyzeram na 17, vzdy som vyzerala o dost mladsie...mam pocit ze ma starsi nerespektuju, kym sa nedozvedia kolko mam rokov, neviem sa jednoducho presadit...a tu upada moje sebavedomie...som taky drobny typ, pricom mam vsetko co ma zena mat, ale koncovo posobim drobne...som si neista sama sebou, neviem ako sa mam presadit, chystam sa do prace, uz teraz mam z toho nervy:(, neverim si

kikulka

=)milá téma....ja mám 160cm,skoro 21 rokov a ešte nikdy mi nikto netipol viac ako 16...nejako ma to netrápi,ale je pravda,že väčšina sa k tebe začne správať ako normálnej dospelej osobe až zistia môj vek a že chodím na výšku....aj to sa ma profesor na chémii na prvej hodine spýtal a vy dievčatko čo tu robíte?takže asi tak,,,ale neriešim to,som spokojná

barbinka

ja mám 164cm, mám 24 rokov a niektorí si myslia, že ani 18 rokov nemám. z toho si nič nerob. keď budeš mať 40, budeš vyzerať na 30. čo by za to niektoré ženy dali? práveže to je tvoja prednosť. naozaj sa kvôli tomu netráp.

angeles

nechapem to, mozno si si to len vsugerovala...ja mam 168 cm ale teda co sa tyka toho ako vypadam vsetci mi typuju vzdy o 3,4 roky viac mna zas hneva to :-)

alti

Lindi, ale ved to je fajn vyzerat mladsie. Mozno len v prvom momente to moze vyvolat urcitu neistotu, dalsi vztah k Tebe sa urcite u komunikacnych partnerov odvija od Tvojho chovania, reakcii, postojov. Pocuvni Adulienu a popracuj na Tvojom sebavedomi a mladistvy vzhlad neries, bude to o par rockov Tvoja prednost :o).

aduliena

Tak skús teda porozmýšľať o zmene účesu, keď chceš vyzerať staršie. To veľa spraví. O pár rokov budeš zase rada, že vyzeráš mladšie...

lindi

ano ked si vlasy rozpustim vyzeram starsie, aj ked sa namalujem, len teraz sa malovat nemozem, lebo som dostala alergiu:)...ale aj tak este aj s tym stale vyzeram mladsie:)

aduliena

Lindi, ja ti verím, že máš s tým problém, tak musíš skúsiť na tom popracovať a zmeniť to. Veľa záleží napríklad na účese, na mejkape, na oblečení...
Ako nosíš vlasy? Maľuješ sa? Stačia drobné zmeny a môžeš vyzerať staršie. Napríklad ja keď sa nenamaľujem a dám si vlasy do copu, vyzerám aj o 10 rokov mladšie, doslova ako dievčatko. Keď si vlasy rozpustím, namaľujem sa, vyzerám staršie. Ak si s tým nevieš rady, zájdi ku kaderníčke, kozmetičke, poradí ti.