Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

flaky po...

Príspevok v téme: flaky po...
petronella 4

prosim o radu. na tvari a dekolte sa mi tvoria vyrazky. su dost velke a co je najhorsie ostavaju mi po nich hnedo-cervene flaky. niektore ma uz aj 5 mesiacov a nemiznu mi. ako ich odstranit? bola som u koznej a povedala, ze to casom odide. ale kedy? 5 mesiacov je uz dostatocne dlha doba.

martina25

Kožná lekárka má pravdu, niekedy to trvá aj rok, kým všetky fľaky vymiznú. Ja mám ten istný problém, ale používam krém z morských rias a ten mi výrazne pomohol a urýchlil to.

bambulka15

a este jedna otazocka...ako casto si robis novy caj?kazdy den alebo mozes ten isty pouzit aj dva dni a viac..diky vopred to je uz vsetko :)

bambulka15

biasa prosim ta a kolko si ten repik nechas posobit?a potom si na to mozem kludne dat nejaky krem alebo t, co pouzivam?diky

biasa

bambulka15, ja to pouzivam na akne.. rano a vecer nechaj vstrebat a natri na to krem alebo si to zmy a natri kremom, ja si to zmyvam nech ma to nefarbi...inak pouzivam aj salviu ked nemam repik.. uvarim repikovy caj alebo salviovy a idem..:-)

petulika

pred týždňom som si na flačiky po akné kúlila LaRosche Cicaplast..taký gél na tvár. a musím povedať, že sa mi zdá, že sa mi zlepšila plť..teda to je môj názor

biasa

nevytlacaj si tieto vyrazky ani neskrab potieraj repikom...pouzivaj ochranne kremy pred slnkom..myslim ze ti zmyznu pokial su to neni pigmentove flaky..v tom pripade skus fotorejuvenizaciu..lepsiejakhne nieco ine..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.