vaha

Príspevok v téme: vaha
mellon

ahojte pred casom som sa rozhodol ze dam dole nejake kila sak je tu leto:)ked som zacal tak sa kila pomalicky stracali ale teraz som zastal na jednej vahe a neviem sa pohnut s kilami dole.. myslim ze si organizmus zvykol na tento styl a preto uz nechudnem.. mate s tym nejake skusenosti, popripade rady? dakujem

jarka43

Chudnutie sa zastaví bežne. Buď je na príčine že si robíš nejaké výnimky, alebo máš príliš tvrdú diétu a spomalil si si metabolizmus. V oboch prípadoch jedz ďalej toľko koľko máš, váž si potraviny a ono sa to spustí.
-odkaz odstránený-
aj vo fóre tam písalo pár ľudí o tom, že zastali aj na pár týždňov. Treba vydržať.

dada

ono je to aj v tom ze organizmus si uz zvykol,ja som pocula ze nato je dobre aspon striedatt napr cas kedy cvicis a aj ine cviky treba skusit

mellon

len ma to nebavi ked nevidim vysledky na vahe ale pokracovat budem aj tak som si zvykol uz:) ale chcel by som sa rychlejsie pohnut z tej vahy urcite sa to nejako da.. a to kedy som zacal ani neviem asi pred mesiacom dvoma tak nejako..

kikulka

mellon pokračuj ďalej v chudnutí ako doteraz,vždy sa to na chvílku zastaví a potom to zas ide pekne dole...ja som stagnovala na váhe asi 3 týždne,už som to skoro chcela nechať,ale zase sa to naštartovalo=)...držím palce v chudnutí

barbinka

áno. ja som dala dole 5,7kg a ďalej mi to už nejako nechce ísť. zastavilo sa mi to na 56 kg a len si to udržujem.